17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi/Noto pidi võõral väljakul vastu võtma hooaja kolmanda kaotuse (0)
25.11.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, pidi Saku I Liiga seitsmendas voorus tunnistama võõral väljakul Kadrina Karude paremust.

Kui esimene poolaeg lõppes viimsilaste minimaalse paremusega, siis teisel poolajal rollid vahetusid. Kuigi Kadrina juhtis neljandal veerandil korraks juba 10 punktiga asus Viimsi lõpu eel jõuliselt vahet vähendama, kuid Allan Ehte vaba- ja kahepunktivise kindlustas Aivar Kuusmaa hoolealustele, Kuusmaa debüütmängus, hooaja esimese võidu 74:78.

Viimsi meeskonna peatreener Valdo Lipsu sõnul sai saatuslikuks halb mängu algus, kui vastasel lubati hoog ülesse saada ja mängu lõpus kohtunike kaheldavad otsused, „Täna ei olnud meie päev. Mängu alguses ei olnud me kindlasti valmis, visketabavus meie poolt äärmiselt halb ja rumalad pallikaotused. Poolajaks seis midagi kolmkümmend punkti, mis kindlasti ei ole meie mäng. Vaatamata sellele ärkasime ja tulime mängu ning tekkis veel võimalus kuid kaheldava vile tõttu meile päris viimast varianti ei antud.“

Kristjan Evart 17, Mihkel Allorg 11, Ralf Kompus 10 punkti.

KK Viimsi/Notol on tabelis nüüd, peale 7 vooru, 4 võitu ja 3 kaotust, millega asutakse kohtadel 4.-7.