Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto püsis 2019.aastal koduplatsil võitmatuna (0)
22.12.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 11.vooru kohtumises kodusel Karulaugu areenal Tartu Ülikool/Kuremaa.

See tähendab, et käesoleva hooaja esimesel poolel, so 2019.aastal, on viimsilased Karulaugu areenal võitnud kõik 7 kohtumist.

Koduseinte toel haarasid viimsilased juba esimestest minutitest initsiatiivi ning võitsid avaveerandi 25:17. Teist veerandit alustas kodumeeskond 14:2 spurdiga, mille järel oldi juba eduseis 39:19 ning poolajale mindi seisult 49:27.Tartlased teisel poolajal mängu murrangut tuua ei suutnud ning Viimsi võttis koduväljakul kindla 108:64.

Peatreener Valdo Lipsu hoolealused panid edule aluse suurepärase visketabavusega, kahesed 60% ja  kolmesed 54%, märkimisväärsemaks võib pidada resultatiivsete söötude arvu 31.

Üleplatsimeheks kerkinud noormängija Hugo Kivilo jäi nii enda kui ka meeskonna sooritusega väga rahule, „Tiimiga tegime seda, mida trennis harjutasime. Eriti pikad all,  leidsime vabad mängijad ja viskasime sisse. Hea mäng millega uude aastasse minna.“

KK Viimsi/Noto peatreener Valdo Lips võttis esimese poolaasta kokku hindega hea, „Kokkuvõttes on hinne hea. Tegime klubina oma esiliiga rekordi, me ei ole varem kaheksat võitu kogunud ühe ringiga. Mõned mängud väga hästi, samas paar halba kaotust, nii et mängupildiga tuleb tegeleda.“

Hugo Kivilo 23 punkti (2p 2/3, 3p 5/5, vv 4/4), Gaspar Bibikov 18 punkti ja 7 resultatiivset söötu, Mihkel Allorg 15 punkti ja 13 lauapalli, Kristjan Evart 12 punkti ja 7 resultatiivset söötu, Robert Lilleõis 13 punkti.

MySound2Go publikumängu peaauhindadena loositi kolmele õnnelikule välja Tangent Pixel Bluetooth kõlarid väärtusega 100€.

KK Viimsi/Noto lõpetas Saku I Liiga 1 ringi, so 11.vooru, 8 võidu ja 3 kaotusega, 2.kohtal.