28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Noto teenis kodupubliku toel suureskoorilise võidu (0)
27.01.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 13.vooru kohtumises kodusel Karulaugu areenal suureskooriliselt Balteco. Viimsilastele oli see hooaja 10. võiduks.

Karulaugu areenale kogunenud üle 200-pealine publik nägi tasavägist mängu vaid kohtumise esimestel minutitel. Siis läksid viimsilased oma teed,võites avaveerandi 35:15. Samas tempos jätkates täitus 100 punkti kolmanda perioodi lõpuks ning lõppskoor tablool 121:75. Ilmselgselt olid peatreener Valdo Lipu hoolealused eriti motiveeritud ja tahtsid teha vigade paranduse meeskondade eelmises kohtumises saadud valusa lisaaja kaotuse eest.

Meeskonna edusse 23 punti, 13 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu panustanud Mihkel Allorg, “Eks eelmine valus kaotus oli kõigil meeles, eriti vanematel mängijatel, ja seda enam soovisime seda mängu võita.”

Treener Martin Toomas jätkas, “Seda eelmist mängu ei taha mitte meenutadagi. Sel korral rääkisime asjad üle ja mängisime oma mängu ning pigem täna tegelesime meeste motiveerimisega, et see kohtumine korralikult lõpuni mängida.”

“Nike eri” publikumängude mõlemale võitjale kuulub 150€ väärtuses ostukrediiti Nike Esinduskaupluste Ülemiste keskuse kaupluses. Sama kingitus ootab ka meeskonna kapten Kristjan Evartit, kes laupäeval 25.jaanuaril tähistab 30.juubelit.

KK Viimsi/Noto tõusis Saku I Liiga turniriitabelis, peale 13.mängudevooru 10 võidu ja 3 kaotusega, 1.kohale.

Kristjan Evart 28 punkti. Mihkel Allorg 23 punti, 13 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Gaspar Bibikov 17 punkti ja 10 resultatiivset söötu. Andreas Märtson 16 punkti. Kaarel Traumann 13 punkti. Kevin Sünd 10 punkti.