28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Noto teenis võõral väljakul võidulisa ja jätkab tabeliliidrina (0)
10.02.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas reedel 7.vaabruaril Saku I liiga 15.vooru kohtumises võõral väljakul Betoonimeister/SK Nord/Cramo. Viimsilastele oli 8.järjestikune ja ühtekokku 12.võiduks sel hooajal, millega jätkatakse Saku I Liiga turniiritabelis liidrina.

Peatreener Valdo Lipsu hoolealused kaotasid küll esimese veerandaja, kuid poolajale mindi  viigiseisul ja kolmandal veerandil tegid viimsilased otsustava vahe sisse, sundides kaitsemängu vastased rasketele otsustele. See väljendus visketabavuses, mida võitjad tabasid vastastest oluliselt paremini kahepunktiviskeid (64% vs 37%). Lõppskoor tablool 78:63.

Meeskonna treener Martin Toomas pidas võiduvõtmeks õnnestunud taktika valikut, “Väga-väga vajalik võit, suur hirm oli selle mängu ees. Bibikovi (Gaspar Bibikov) ja Evarti (Kristjan Evart) puudumisel natuke kartsime, et mis siin täna same hakkab. Pean kiitma peatreenerit väga hea taktika valiku eest ja mehi, kes sellest kinni võtsid ja tegid kõik õigesti.”

Meeskonna edusse 22 puntku panustanud Kaarel Traumann kahe liidermängija puudumisel suurt vastutust kandnud noormängijaid, “Väga vajalik võit ilma paari põhimeheta, kus noortel väga suured minutid võõrsil raske vastasega. Hea mäng!”

Kaarel Traumann 22 punkti ja 6 söötu. Andreas Märtson 19 punkti. Robert Lilleõis 10 punkti. Mihkel Allorg 9 punkti ja 8 lauapalli.

KK Viimsi/Noto püsib Saku I Liiga turniriitabelis, peale 15.mängudevooru 12 võidu ja 3 kaotusega, 1.kohal.