Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
27.03.2020
Alanud aasta on olnud erakorraline ning ootamatud sündmused on meid kõiki pannud olukorda, kus üksteise toetamine ja mõistmine on hädavajalik. Täname meie kogukonda, kes mõistavad ja toetavad, klubi pingutusi tegevuse jätkamiseks.
Kommenteeri
26.03.2020
Viimsi Vallavalitsus otsustas 25.03 toimunud istungil, et riigis kehtestatud eriolukorra ning avalikus kohas viibimise täiendavate korralduste tõttu keelatakse kasutada valla mängu- ja spordiväljakuid, rulaparke, ...
Kommenteeri
24.03.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover infokiri, sh: Viktoriin nädal 13. EKL sel hooajal Eesti meistritiitleid välja ei jaga. "Jõutreening" Askoga, "Püüdmine" Martin ja Kaarel.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
VIIMSIS ON KEELATUD KASUTADA VALLA AVALIKKE MÄNGU- JA SPORDIVÄLJAKUID (0)
26.03.2020

Viimsi Vallavalitsus otsustas 25.03 toimunud istungil, et riigis kehtestatud eriolukorra ning avalikus kohas viibimise täiendavate korralduste tõttu keelatakse kasutada valla mängu- ja spordiväljakuid, rulaparke, kettagolfirada ning välijõusaale jt. Väljakuid on keelatud kasutada kuni eriolukorra lõpuni.

Vallavalitsus tuletab meelde, et avalikus kohas võib viibida vaid kaks inimest koos, väljaarvatud perekonnad, teiste inimestega tuleb hoida kahemeetrist distantsi.

  • Vallavalitsus palub neid juhiseid rangelt järgida ja juhib tähelepanu, et valla lasteaedade mänguväljakud ei ole mõeldud avalikuks kasutamiseks ning ka neile väljakutele ei või minna.
  • Vallavalitsus paigaldab kõikidele avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning –radadele ka korraldust puudutavad sildid. Väljakud on suletud kuni eriolukorra lõpuni.

 

Loe täpsemalt SIIN

 

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...