Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
07.05.2021
Info treeningtöö ja liikmemaksude kohta maikuus.
Kommenteeri
04.05.2021
Täna tähistab sünnipäeva meie raamatupidaja Reilika Soovime kõik Reilikale õnne ja õnnestumisi elus ja töös ning loomulikult deebet ja kreeditisse!
Kommenteeri
30.04.2021
Täna tähistab 27.sünnipäeva treener Kaarel Traumann. Soovime kõik Kaarlile õnne ja õnnestumisi elus ja töös ning loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi 3x3 korvpalliturniiri eliitklassis võidutsesid väljakuperemehed „KK Viimsi“ (0)
16.06.2020

Laupäeval 13.juunil Viimsis Viimsi Kooli väliväljakutel toimunud 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste III etapi lõpplahendusena alistasid väljakuperemehed  „KK Viimsi“ võimsa viskekontserdi toel finaalis senised kaks etappi võitnud „Bofti“.

Seni Tallinnas ja Rakveres toimunud kaks etappi võitnud „Boft“ (Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Jaan Puidet ja Martin Paasoja) liikusid finaali, kui veerandfinaalis mängiti 21:16 üle „Kvartett“ (Erik Luts, Alan Kalda, Andreas Märtson ja Gaspar Bibikov) ja poolfinaalis 21:13 „SofaHoop“ (Tom Kaldre, Alvar Väli, Martin Jurtom ja Ott Sellis).

Seni kahel turniiril teise kohaga leppima pidanud „KK Viimsi“ (Karl Johan Lips, Egert Haller, Kristjan Evart ja Siim-Markus Post) liikus finaali kahe kindla võiduga, kui 21:13 saadi jagu „Moskva Dünamost“ (Henri Drell, Kerr Kriisa, Aleksander Oliver Hint ja Arthur Herman Entsik) ning poolfinaalis 22:13 väga ilusa turniiri teinud „Sospa Sharpshootersist“ (Ralf Kompus, Egert Vene, Kevin Sünd ja Kristjan Kokk).

Finaalmäng „Bofti“ ja „KK Viimsi“ vahel oli oodatult tasavägine, kohati ka väga jõuline ja emotsionaalne. Lõpuks otsustas viimsilaste parem tabavus kaugvisetel ning „KK Viimsi“ teenis 21:17 võidu. Kolmanda koha mängus alistas SofaHoop 19:14 Sospa Sharpshootersi.

Etappi parimaks skoorijaks kerkis Korvpalliklubi Viimsi kasvandik, sel turniiril "Sospa Sharpshootersit" esindanud Kevin Sünd.

 

U18 vanuseklassi turniiri parimaks kerkis „FTC“ (Hugi Toom Hugo Kivilo, Ken-Martti Reinart ja Ralf Küttis), kes finaalis alistas „Helikopteri“ (Kaspar Sepp, Erik Pärnapuu, Kardo Kilk ja Markus Ladoga). Kolmas koht kuulus „Keevitajad“ (Kasper Suurorg, Markus Ilver, Sverre Aav ja Johannes Kirsipuu).

U15 poiste turniirivõit kuulus „Kuked“ (Artur Evestus, Espen Mägi, Georg Richard Aare ja Gerrit Lehe), kes said finaalis 18:15 „Kanad“ (Kert Kasemets, Joosep Põldre, Markus Juurik, Karl Teppo). Kolmandale kohale kerkis meeskond „FlightTeam“.

Koguni 19 meeskonda alustas heitlust poiste U13 sarjas, kus lõpuks võidu teenis „Aude nation“, kes finaalis mängis 13:8 üle „Saku KK“. Kolmandad olid „Tallinna Bulldogid“.

Amatööride turniiri finaali alistas „Estravan“ (Reigo Päkk, Andre Reinart, Jaan Lorens ja Marko Viik) korvidevaeses kohtumises 9:7 „RLV Massive’i“ (Aron Kuusik, Joonas Vaino, Raiko Orumaa ja Sander Karro). Kolmanda koha sai „Estravan II“ (Karl-Peeter Kangur, Heikki Pukk, Ove-Kristjan Kallas ja Risto Merimaa), kes mängis 14:13 üle meeskonna „Linnujalad“.

 

Vaata:

  • Fotogalerii SIIN
  • Kõikide meeskondade koosseisud ja mängude tulemused SIIN

 

Viimsi 3x3 korvpalliturniiri toetasid: Viimsi vald, Eesti Kultuurkapital. Korralduspartner Eesti Korvpalliliit

 

3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste järgmine etapp peetakse kahe nädala pärast ehk 27. juunil Tallinnas Snelli väljakutel.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...