Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
29.09.2020
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2021.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri
29.09.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevust rahastatakse peamiselt kolmest allikast:
Kommenteeri
28.09.2020
Viimsi esindusmeeskond alustab korvpalli Eesti esiliiga 2020/2021 hooaega koduväljakul, võttes vastu Saku I Liigas debüteeriva Keila Korvpallikooli, kes lõppenud lõpetamata hoojala "võitis" teise liiga ja seega algaval aasta aste kõrgemale ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Paf Superkarikas 1/16-finaal, 2.mäng: KK Viimsi/Noto vs Kose 2020 (0)
16.09.2020

Viimsi esindusmeeskond läheb Paf Superkarika esimeses ringis vastamisi Kosega. Seria avakohtumine toimus kolmapäeval 9.septembril Kosel, millest viimsilased väljusid 118:65 paremusega. 

Seeria korduskohtumine toimub  18.septembril Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses.

Paf Superkarikas 1/16 finaal, 2.mäng: 

KK Viimsi/Noto vs Kose 2020 

R 18.09. Kell 19:00 Karulaugu Spordikeskus

TULE SAALI ja TOETA OMA LEMMIK MEESKONDA 
Sissepääs kõigile TASUTA kuid publikul on kohustus kanda maske ja jälgida hajutamise põhimõtteid, ehk hoida distantsi teiste pealtvaatajatega. 

Uksed avatakse kell 18:30. Pall pannakse mängu kell 19:00.

 

Kodumäng on elamus!

Publikumängud Burger Kitchen Tänavagurmee, Golden Club Viimsi ja Estover auhindadele.

Publiku tõmbavad käima Martin Rebane ja DJ Kaspar Kalle!

Kohapeal võimalus osta #viimsibasketball fännitooteid

Vaata live-ülekannet Korvpalliklubi Viimsi/Estover Youtube kanalil SIIN!

 

Algava hooaja eel peatreeneri rolli asunud Martin Toomas oli arusaadavalt põnevil, "Minule uues rollis ja meeskonnale hooaja esimene mäng ning seda veel meile täiesti tundmatu vastasega. Läheme mängima oma parimat mängu ei üle ega alahinda ühtegi vastast! Ehk rohkem kui vastase tegutsemine, on oluline, et meie omad asjad ära teeks."

Uue hooaja algust ootab pikkisilmi ka meeskonna kapten Kristjan Evart, "Pikk aeg on möödas sellest kui viimati sai 5x5 korvpalli mängida ja loomulikult on isu väljakule joosta suur. Kuna kahe hooaja vahel on meeskonnas on toimunud muudatusi nii mängijate osas kui ka kui ka treeneripingil, lisab see veelgi põnevust. Kindlasti võtab oma aja, et me kõik ühtemoodi üksteisest aru hakkame saama aga loodame hooaega korralikult alustada juba täna Kosel."

Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuht Tanel Einaste sõnul meeskonna eesmärgid kõrged, „Olles olnud viimasel kahel aastal medalil, lõpetamata jäänud lõppenud hooajal seda küll virtuaalselt, ei saa me seada madalamaid sihte. Seda eriti valguses, et oleme edukas dialoogis kogukonnaga, et lähiaastateks ettevalmistada meie liitumist meistriliiga tasemel. Samas on meie DNA-siiski laste- ja noortekorvpall, mis paneb treeneritele toplet surve ja veidi vastuolulised eesmärgid, ehk meeskonna tulemusel kõrval esile tuua uued raiested, toomid.“

 

Üle nelja aasta lisandub Eesti korvpalli võistluskalendrisse meeste karikavõistluste turniir ja seda Paf Superkarika nime all. Esimese ringi mängudega tehakse algust juba sel nädalal. 

Kokku registreerus karikavõistlustele 24 võistkonda, kes loositi seejärel paaridesse. Kaheksa kõige kõrgema asetusega meeskonda alustavad mängimist 1/8-finaalidest, ülejäänud alustavad 1/16-finaalidest. Kõik seeriad mängitakse kahe mängu kokkuvõttes ja esimene kohtumine leiab aset nõrgema asetusega meeskonna kodus. 

 

Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong
Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald
Varustuspartner: Nike Esinduskauplused
Veepartner: evian
Füsioteraapiapartner: Reakt Füsioteraapia

Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi


Liitu ka fännklubiga! Info SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
02.10 Karulaugu Spordikeskus
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...