Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
22.10.2021
PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga 4.voorus läheme kokku Läti suurklubi, FIBA Champions League`is osaleva VEF RIGA-ga. Enne omavahelist mängu on lätlastel tabelis 3 võitu ja 1 ...
Kommenteeri
20.10.2021
Kodusaalis mänginud KK Viimsi/Sportland alistas Eesti Superkarika veerandfinaalseeria 1.mängus Tallinna Kalevi 90:76 .
Kommenteeri
19.10.2021
Superkarikasarjas oleme jõudnud veerandfinaali! Kahemängulises seerias, kus kaalul ei ole rohkem ega vähem, kui pääs nelja parima finaalturniirile, läheb KK Viimsi/Sportland kokku Tallinna Kaleviga.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Spordiõppe rahastamine (0)
02.10.2020

Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevust rahastatakse peamiselt kolmest allikast:

 1. Liikmed, sh:
  1. liikmemaks;
  2. võistlustel ja laagrites osalemine.
 2. Avalik sektor, sh:
  1. kohalike omavalitsuste (KOV: Viimsi vald ja Tallinna linn) sporditegevuse toetus ehk nö pearahad;
  2. riiklik treenerite tööjõukulude toetus.
 3. Omatulu, sh:
  1. toetajad-sponsorid;
  2. ürituste korraldus jms.

 

Klubi tegevjuht Tanel Einaste täpsustab, "Klubi 2020/2021 hooaja eelarve on ületanud poole miljoni euro piiri. Vastavad suhtarvud ja osakaalud jagunevad: 39% liikmeskond; 26% avalik sektor; 35% omatulu. Tänu KOV sporditegevuse toetustele (arvestuslik baasraha Viimsis 240 eur/aastas ja Tallinnas 200 eur/aastas), klubi omatulule ning sponsorite panusele katab lapsevanemate makstav liikmemaks vaid osa reaalsetest spordiõppe kuludest." 

Einaste jätkab, "Kuigi viimase aasta trendis, kus avaliku sektori panus, suhtarvuna kogu eelarvesse, väheneb ja liikmete ning toetaja panus suureneb, on nö pearaha siiski süsteemseks ja absoluutarvus väga oluliseks osaks spordiõppe kulude katmisel, ehk lapsevanema osaluse vähendamisel. Seega on väga oluline, et Teie lapsele eraldatav sporditegevuse toetus jõuaks lapse huvihariduse kulude katteks."

Lisaks avaliku sektori vahenditele kaasab klubi Einaste algaval hooajal taaskord rekordmahus ka toetajate vahendeid, "Lisaks avalikult sektorile panustavad alanud hooajal enneolematult suurel määral ka meie toetajad-sponsorid, kelle panus jagatuna iga treenitava kohta on sel hooajal ligi 150 eurot."

Liikmemaksude osas peab Einaste korvpallitreeninguid üheks soodsamaks, " Kui vaadata, mis ümberengi toimub, siis 2x nädalas treenimine maksab 50+  eurot. Meie lasteaia grupid, kes osalevad treeningul 1x nädalas maksvad 15 kuus. Edasi järgmised astmed on vastavalt 30, 40, 45 ja 50 eur, ehk meie korvpallitreeningute eest ei maksa keegi üle 50 euro kuus, kuid see tähendab ka treeninguid 5 kuni 6 korda nädalas. Küll peab arvestama, et liikmemaks on aastaringne püsitasu ja öeldud summad kehtivad, kui lapsevanem on sporditegevuse toetuse saajaks määranud meie klubi. Aga meie korvpallitreeningud toimuvad aastaringselt va treenerite üldpuhkus, 4 nädalat."

 

Lisaks pakub klubi liikemaksu soodustusi nii majaduslikel- kui ka spordimeisterliikuse alusel, ehk duubel- ja esindusmeeskonna mängijatele ning lapsevanema avalduse põhjal majanduslikel põhjustel.  

 

Liikmemaksu määrad alates 1.07.2020

Sisekorraeeskiri


Määra sporditegevuse toetuse saajaks 

MTÜ Korvpalliklubi Viimsi SIIN

(KK Viimsi, Kesklinna KK, GAG Korvpalliklubi)

 

Miks valida Korvpalliklubi Viimsi/Estover?

 1. Kaasaegsed treeningtingimused ja treeningmetoodika.
 2. Koolitatud treenerid. 
 3. Oma Klubi ideniteet ja sümboolika.
 4. Kaasaegne kommunikatsioon, sh treeningrühmade nädalaplaanid ja infokirjad, veeb, sotsiaalmeedia.
 5. Kuulumine Klubisse, ehk toetav organisatsioon ning lisaväärtus ühisüritustest.
 6. Klubiliikme soodustused.
 7. Korvpalliklubi Viimsi õppekava „Korvpall“ on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis, mis tagab õppekava vastavuse nõuetele, ehk sisulise kvaliteedi ning võimaluse Klubile makstav õppemaks kajastada koolituskuludena, ning seega saada tulumaksu soodustus.
 8. Rahvusvaheline võistlusväljund ja võimalus tegeleda saavutusspordiga.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...