Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.01.2021
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas koostöölepingut osaühinguga Favorte , mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.
Kommenteeri
25.01.2021
Info 2021.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.
Kommenteeri
25.01.2021
Täna tähistab 31.sünnipäeva treener ja KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart! Soovime kõik Kristjanile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
"Puhas reede". Jazz Pesulad toetuskampaania noortekorvpalli toetuseks (0)
26.11.2020

Kas oled autoomanik ja vajad parimat autopesupartnerit, kelle teenus oleks kvaliteetne, kiire ja kergesti kättesaadav? Kui vastasid jah, on meil Sulle suurepärane uudis. 23.-29. novembril leiab aset Jazz Pesulate toetuskampaania „Puhas reede“ Korvpalliklubi Viimsi/Estover toetuseks. 

Kampaaniaga on klubi liikmes- ja kogukonnal on võimalik soetada Jazz Pesulate püsikliendikaart saades kingituseks 2 tasuta pesutänava teenuse kinkekaarti väärtusega kokku kuni 30€ ning osa tulust läheb Korvpalliklubi Viimsi/Estover toetuseks.

  • Jazz Pesulate püsikliendikaardi saad mugavalt veebipõhiselt soetada SIIN, sisestades sooduskoodi lahtrisse "VIIMSIKK".
  • Püsikliendisoodustustega tutvu SIIN.

 

Jazz Pesulad on Korvpalliklubi Viimsi/Estover toetaja ja koostööpartner. 

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil põhinev 17-aastase kogemusega autopesula ettevõte, mis tegutseb kaheksas linnas – Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Viljandis, Paides, Kuressaares ja Keilas. Teenuste valikus on selvepesula-, pesutänava- ja käsipesula teenused. Ühes tunnis pestakse Jazz Pesulates puhtaks kuni 1000 autot.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...