Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.01.2021
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas koostöölepingut osaühinguga Favorte , mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.
Kommenteeri
25.01.2021
Info 2021.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.
Kommenteeri
25.01.2021
Täna tähistab 31.sünnipäeva treener ja KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart! Soovime kõik Kristjanile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Sulev Särekanno, „Sander oli energiat täis ja teda jätkus kõikjale, nii väljakule, kui selle äärde.“ (0)
22.12.2020
» Sander Raieste #13

Sander Raieste esimene treener Sulev Särekanno.

Kuidas Sander korvpallijuurde jõudis?

SS: Sander alustas korvpallitrennidega Viimsis 2006 a. Trennid toimusid praeguses tennisehallis, mis oli sel hetkel kohandatud ka korvpalli mängimiseks. 1999 sa. poistest tekkis kohe tore seltskond. Kõik olid tõsised kossuhuvilised ja seepärast ka innustunud ja valmis trennides pingutama ning uusi asju omandama. Sander oli energiat täis ja teda jätkus kõikjale, nii väljakule, kui selle äärde. Vahel oli tegemist, et seda energiat pudelis hoida.

 

Milline õpilane Sander oli? Rõõme, raskusi?

SS: Sander oli hea pallitunnetusega ja koordinatsiooniga. Hiljem ka hea viskekäega. Esimestel aastatel keskendusime nagu ikka korvpalli põhitõdele - põrgatus, söötmine, sammudelt vise. Hiljem panime rõhku kaitsemängule - asend, asendis liikumine.

 

Kas said kohe aru, et siit on mängumees kasvamas?

SS: Mini vanuseklassis oli Sander üks kahest meeskonna parimast skoorijast. Enamus punktid tulid üks-üks mängust. Läbimurdel oli ta kiire ja osav nii vasaku, kui parema käe poolt. Samuti jagus teda lauavõitlusesse ja kaitsesse.

 

Mis olid treeningute peamised rõhuasetused?

SS: Hiljem asendusid Sanderi tormakus ja energia mõtestatud ja targa ning ratsionaalse tegevusega. Kindlasti mõjusid tervikuna hästi poiste omavahelised head ja sõbralikud suhted. Usun, et kõigil kaaslastel on Sandri üle hea meel ja hoiavad talle edaspidigi pöialt.

 

Sander Raieste alustas korvpallitreeninguid Viimsis, treener Sulev Särekanno ja Valdo Lips juhendamisel.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...