Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.01.2021
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas koostöölepingut osaühinguga Favorte , mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.
Kommenteeri
25.01.2021
Info 2021.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.
Kommenteeri
25.01.2021
Täna tähistab 31.sünnipäeva treener ja KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart! Soovime kõik Kristjanile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
„Viimsi tunnustab 2020“ auhinnagalalt korvpallile kaks auhinda (0)
22.12.2020

Pühapäeval 20.detsembril, so Viimsi valla taasasutamise 30.aastapäeval, toimunud „Viimsi tunnustab“ virtuaalgalal pälvis korvpall kaks auhinda: aasta spordiürituste korraldaja – MTÜ Korvpalliklubi Viimsi ning aasta meessportlane – Sander Raieste.

Sander Raieste pälvis Viimsi parima sportlase auhinna Hispaania meistritiitli eest 2019/2020 hooajal Vitoria Baskonia ridades. Sander Raieste, „Suur tänu kõikidele asjaosalistele ja otsustajatele. Au on olla märgatud!“

Korvpalliklubi Viimsi/Estover teenis „Aasta Spordiürituste korraldaja“ auhinna KK Viimsi/Noto kodumängude ning Viimsis toimunud Balti Korvpalliliiga turniiri eest.

Auhinna vastu võtnud klubi tegevjuht Tanel Einaste, „Kui pehmeid väärtuseid saab kogeda vahetult, kas saalis olles või teevad Baltiliiga turniirid Viimsit suuremaks tuues siia välikülalisi lähedalt ja kaugemalt. Mõõdetavates ühikutes jättis Balti Korvpalliliiga turniir Viimsisse 12 000 eurot majutuse ja toitlustuse näol, lisaks meeskondade tarbitud kaubad ja teenused. KK Viimsi/Noto kodumängud on kahtlemata suurim spordisündmus Viimsis. 2020.aastal on mänge külastanud pea 4 000 inimest ning virtuaalselt jälginud ligi 18 000 inimest! Kombineerides mõõdetavaid ja pehmeid väärtusi saan välja tuua, et heategevuse ja loosina oleme välja jaganud 9 000 euro väärtuses auhindu. Tänan loomulikult tunnustuse andjaid aga sama palju kõiki kolleege, partnereid, toetajaid ning loomulikult meeskonda ja treenereid, kes meile neid emotsioone pakuvad!“

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto mängib korvpalli Eesti esiliigas. Käsoleval hooajal, enne Covid-19 tingitud sundpuhkus, on viimsilased võitnud 10 mängust 9, millega ollakse turniiritabeli liidrid.

 

JÄRGMINE KODUMÄNG!

22.jaanuar. Karulaugu Spordikeskus

  • Saku I Liiga 12.voor: “Converse eri: KK Viimsi/Noto vs Tartu Kalev/Estiko”

 

LOE!

Sander Raieste esimene treener Sulev Särekanno, „Sander oli energiat täis ja teda jätkus kõikjale, nii väljakule, kui selle äärde.“ SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...