Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.01.2021
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas koostöölepingut osaühinguga Favorte , mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.
Kommenteeri
25.01.2021
Info 2021.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.
Kommenteeri
25.01.2021
Täna tähistab 31.sünnipäeva treener ja KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart! Soovime kõik Kristjanile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
COVID-19 eritingimused, piirangud. Töökorraldus alates 28.detsember (0)
28.12.2020

Vabariigi Valitsus kehtestas alates 28. detsembrist täiendavad COVID-19 piirangud Harjumaale ja pikendab juba kehtivaid koroonaviiruse leviku tõkestamise abinõusid. Piirangud kehtivad alates 28.detsembrist kuni 17.jaanuarini.

Vastavalt muutub, kuid ei katke, nimetatud perioodiks ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi töökorraldus.

Uute lisanduvate piirangute* põhisisu spordivaldkonna jaoks on, et külastajate jaoks peavad uksed sulgema kõik spordiobjektid (sh spordiklubi, saunad, spaad, basseinid, veekeskused ja ujulad), ehk sisetingimustes treeninguid korraldada ei saa.

Piiranguid* ei kohaldata professionaalsetele sportlastele, sealhulgas meistriliiga võistkondadele, koondislastele ja koondise kandidaatidele. Samuti ei kehti piirang erivajadustega inimestele.

 

Välitingimustes on võimalik jätkuvalt treeningtegevust korraldada juba varem kehtinud nõudeid järgides (sh 10 sportlast + treener).

 

Nimetatud perioodil, so 28.12.2020 kuni 17.01.2021, toimuvad Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi treeningud:

  1. Rühmatreeningutena õues;
  2. Individuaaltreeningutena, treeningkava alusel kodus;
  3. Videotreening kodus, treeneri juhendamisel või treeningkava alusel, Zoom, Skype vms keskkonnas.

 

Tanel Einaste, "Piirangud ei tule ilmselt meile kellelegi enam üllatusena, kuid ei saa salata, et küsimusi ja nõutust need tekitavad aga kuni edasiste juhisteni me loomulikult oleme sunnitud neid täitma. Aga meie tegevuse ei petu või katke. Hoolimata piirangutest ja erinõuetes saame me hetkel siiski jätkata ka rühma- ja nö kontakttreeninguid, kuid seda tõesti õues. Lisades kavadesse nii koduseid individuaal- kui videotreeninguid või videoanalüüse jms. Täpsed treenigplaanid jõuavad kõikide mängijateni läbi oma treeneri. Seega laste ja noorte treeningutes on küll ümberkorraldusi aga treeningud toimuvad ja rühmad kogunevad. Kõige raskemas seisus on meie esindus- ja duubelmeeskonnad, kelle treening- ja võistlusprotsessi planeeritust ja ülesehitust võrrelda meistriliiga meeskondadega aga nüüd on neil petatud nii mängud kui keelatud ka indivuduaalne pallitreening, mis varem oli lubatud. Samuti peame hetkel nö ootele panema Viimsis väga populaarse harrastajate korvpalli."

 

Treeningplaanid on leitavad:

  1. Sportlyzer rakenduses (vaata täpsemalt SIIN)
  2. Treeningrühmade kodulehtedel, kuhu pääseb SIIN
  3. Küsimuste korral võta ühendust oma treeneriga

 

Tutvu täpsemalt "Sporditreeningute korraldamine 28. detsembrist 2020*"  SIIN

*Ürituste korraldaja, spordialaliit või spordiklubi võib kehtestada eelnimetatud nõuetest rangemaid nõudeid.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...