Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.02.2021
23.02.2021: TÄHELEPANU - KK Viimsi/Noto ja Eesti Maaülikool/Skarcon tänane mäng on edasi lükatud! Tulenevalt potentsiaalsest koroonajuhtumist Eesti Maaülikooli ridades, otsustas Eesti Korvpalliliidu kriisi töörühm lükata ...
Kommenteeri
22.02.2021
Lähtudes Vabariigi Valitsuse korraldusest on sporditreeningud väli- ja sisetingimustes reguleeritud järgmiselt...
Kommenteeri
22.02.2021
Koolivaheajal, 22.02.2021 kuni 28.02.2021, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Hydroscand toetab noortekorvpalli (0)
21.01.2021

Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas kööstöölepingut HYDROSCAND aktsiaseltsiga, mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.

Hydroscand AS tegevjuhi Martin Lehtmetsa sõnul tuli otsus jätkata viis aasta tagasi alanud koostööd kergelt. „Peame oluliseks panustamist kogukonda. Anname enda toetusega panuse Eesti korvpalli arengusse ja noorte spordikasvatusse.“

Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuhi Tanel Einaste sõnul toob  lepingupikendus Hydroscandiga klubile lisaressursse, „Koostöö jätkamine nii tugeva ja olulise partneritega kui seda on Hydroscand, lubab klubil pakkuda õpilastele paremaid treening- ja võistlustingimusi läbi motiveeritud ja koolitatud treenerite. Nagu Hydroscand pakume ka meie nö terviklahendust, ehk klubisse saab tulla juba lasteaialaps ning tegeleda oma lemmikharrastusega kuni gümnaasiumi ja ülikoolini ning soovi korral ka pikemalt. Samuti on kaetud nii harrastus, kui ka saavutussport.“

 

HYDROSCAND asutati 1969 aastal Stockholmis ning on praegu suurim hüdrovoolikute ja -liitmike pakkuja Skandinaavias ja Eestis. Kontserni käive on üle 250 miljoni Euro aastas.

Eestis alustas Hydroscand tegevust aastal 2000. Hydroscand on Eesti voolikute ja liitmike turu liider. 16 esindust, 6 teenindusbussi ja 11 edasimüüjat võimaldavad pakkuda kiiret teenust Sinu lähedal.

Kõik müügiesindused pakuvad terviklahendust, mille võimaldavad oma kauplus, ladu, seadmed ja tarkvara voolikute valmistamiseks, töökoda ning valdkonna oskusteave.

Hydroscandi laos on voolikuid ja liitmikke kõikidele kasutusvaldkondadele, kokku üle 20000 laotoote. Lisaks hüdrovoolikutele müüme pressitavaid, interlock jm. liitmikke, adaptereid, muhve, lõikurrõngasliitmikke, JIC ja ORFS nipleid, voolikuklambreid, kuulkraane, seadmeid voolikute pressimiseks jne. Pakume ka tööstusvoolikuid ja liitmikke nii laotootena kui individuaalsete projektlahendustena.

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 600 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
19.02 Karulaugu Spordikeskus
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...