25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

Korvpalliklubi Viimsi/Estover õpilased meistriliigas: Oliver Suurorg (0)
12.02.2021
» Oliver Suurorg. Foto: Tartu Ülikool/Maks ja Moorits

Pool hooaega on jäänud seljataha ja teeme kokkuvõtte Korvpalliklubi Viimsi/Estover õpilaste tegemistest meistriliigas. Esimesena teeme tutvust Oliver Suuroruga, kes Tartu Ülikool/Maks ja Moorits ridades pallib Eesti-Läti Ühisliigas.

Statistika:

1. Mängud 17
  2. Minutid 22 per game
  3. Punktid 5.71 per game
  4. Lauad 2.53 per game

Korvpalliklubi Viimsi/Estover: Mis tunne on?

Oliver Suurorg (OS): Tunnen ennast hästi, sest ma saan igapäevaselt tegeleda oma lemmikala ehk korvpalliga. Lisaks saan ka  korvpalli mängimise kõrvalt Tartu ülikoolis omandada kõrgharidust füsioteraapia erialal.

KKV: Kuidas hindad ise oma esimest poolaastat?

OS: Esimese poolaasta algus oli hea ja saime meeskonnaga väärt mänge ja võite. Vahepeal oli meeskonna mängurütm häiritud, kuid tundub, et nüüd saame vaikselt tagasi ree peale.

KKV: Kuidas oled meeskonnaga kohanenud?

OS: Meeskonnas olen juba teist aastat ja olen ilusti kohanenud. Saame võistkonnakaaslastega hästi läbi.

KKV: Mis on Sinu roll, ülesanded meeskonnas?

OS: Kaitses asjad korras hoida ja rünnakul mängujuhina on mu põhiülesanne rünnaku ülesehitamine.

Mis on isiklikud eesmärgid hooaja teiseks pooleks?
OS: Minu isiklik eesmärk hooaja teiseks pooleks on oma mängu tugevate ja nõrkade külgede arendamine.

KKV: Mis on meeeskondlikud eesmärgid teiseks poolaastaks?

OS: Eesmärkideks on maksimumi andmine ja mängude võitmine. Meeskonnana peame olema ühel lainel ja nautima korvpalli.

KKV: Milline Sinu tavapärane päevaplaan?

23:30 magama

KKV: Kas klubi ja treeneritega on paika pandud Sinu nö arenguplaan, mille kallal tööd teha, kuidas planeeritakse Sinu treening- ja mängukoormust?

OS: Hooaja alguses pandi plaan paika ning treeneritega on suhtlus hea, seega tean, mille kallal on vaja tööd teha.

KKV: Soovitused noorkorvpalluritele?

Tehke kõvasti trenni, kuulake oma treenerit ja tundke mängimisest rõõmu. Väärtustage oma meeskonnakaaslasi, sest nemad jäävad teile sõpradeks kogu eluks.

Loe täpsemalt:  Oliver Suurorg alustab "profikarjääri" Tartu Ülikooli ridades SIIN