Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.02.2021
23.02.2021: TÄHELEPANU - KK Viimsi/Noto ja Eesti Maaülikool/Skarcon tänane mäng on edasi lükatud! Tulenevalt potentsiaalsest koroonajuhtumist Eesti Maaülikooli ridades, otsustas Eesti Korvpalliliidu kriisi töörühm lükata ...
Kommenteeri
22.02.2021
Lähtudes Vabariigi Valitsuse korraldusest on sporditreeningud väli- ja sisetingimustes reguleeritud järgmiselt...
Kommenteeri
22.02.2021
Koolivaheajal, 22.02.2021 kuni 28.02.2021, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Reterra toetab noortekorvpalli (0)
15.02.2021

Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas kööstöölepingut kinnisvaraarendaja Reterraga, mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka 2021. aastal.

Korvpalliklubi VIIMSI/ESTOVER-iga jätkub Reterral edukas koostöö juba kolmandat aastat. „Püsivam koostöö otsus on olnud inspireeritud klubi jätkuvast kiirest arengust, kohaliku kogukonna kaasamisest ning tugevast fookusest just noorte spordivõimaluste arendamisele läbi korvpallikooli,“ selgitas Reterra tegevjuht ja partner Reigo Randmets.

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuhi Tanel Einaste sõnul toob  lepingupikendus Reterra Estateiga klubile lisaressursse aga omab ka märgilist tähendust, „Klubi kaasatud lisavahendeid investeerime peamiselt meie personali motiveerimiseks ja treeningtingimuste parandamiseks. Kuid selle käegakatsutava kõrval loob iga lepingupikendus just meelekindlust, näidates Reigo ja partnerite usaldust meie vastu ja meie tegevuse olulisust kogukonnale. Reterra loodavad projektid on kvaliteetsed ning pikaajaliselt kõrgelt hinnatud ning samasugust pikka vaadet, kvaliteeti ja emotsioone tahame ka meie inimeste eludesse tuua.“

 

Reterra Estate OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisega tegelev ettevõte. Firma peamised investeeringud on suunatud ärikinnisvara ja elukondliku kinnisvara arendusprojektidele Tallinnas, Tartus ja Riias. Reterra arendusportfelli kuuluvad näiteks uudne WoHo hübriidkvartal (Telia ja Pipedrive tornmajad), Tiskre Ärimaja, Raadimõisa Kodu ja Lumina Kodud elamuarendused Tartus ning mitmed teised ulatuslikud kinnisvaraarendusprojektid.

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 600 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
19.02 Karulaugu Spordikeskus
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...