19.03.2024
Kolmapäeval võtame taas Läti suuna, et Valmieras kohtuda sealse GLASS VIAga. Valmiera, kellel turniiritabelis 7 võitu, st 1 meist enam, asub meist ka täpselt 1 koha võrra kõrgemal. Seega lisaks mängu võidule, ...
18.03.2024
Kahemängulisel turneel Ventspilsis ja Liepajas pidid viimsilased reedel tunnistama Ventspilsi paremust  90:97  kuid ...
13.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Noto jätkas korvpalli Eesti esiliiga hooaega võidukalt, alistades koduväljakul Tartu Ülikooli duubelmeeskonna (0)
05.03.2021

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto jätkas korvpalli Eesti esiliiga, ametliku nimega Saku I Liiga hooaega võidukalt, alistades koduväljakul Tartu Ülikool II 89:67. Viimsilastle oli see hooaja 10.võiduks.

Peale mängupausile omaselt järgnenud tasavägist avaveerandit, 23:20, ja -poolaega, 47:38, panid viimsilased oma paremuse tänu sujuvale rünnakule ning väljamängitud viskekohtadele maksma teisel poolajal, võites kolmanda ja neljanda veerandi vastavalt 23:15 ja 19:13.

Noormängija, klubi omakasvandik Ron Laanemaa, „Mäng on mäng, pingutasime nagu alati ja võit tuli. Algus oli küll tasavägine aga kõige tähtsam on nautida mängu.“

Aaasta alguses meeskonnaga liitunud treener Tony Liivak, „Eks see periood on mentaalselt raske aga töötame igapäevaselt, treeningud toimuvad väga hästi, mehed on pühendunud. Oleme õnnelikud, et üldse treenida ja mängida saame.“

Jorgen Rikber 21 punkti. Kristjan Evart 20 punkti, 8 lauapalli ja 4 vaheltlõiget. Andreas Märtson 15 punkti ja 9 lauapalli. Jalmar Joosep Saar 10 punkti.

12 mänguga on KK Viimsi/Noto kogunud 10 võitu ja 2 kaotust, millega asub turniiritabelis 3.real.

"Miterassa eri" loosimängu auhinnad, Sony kaasaskantavat bluetooth kõlarit SRS-XB33 võitsid: Reelika Rajasalu, Neveli Köster, Moonika Moonika. Palju õnne!