Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.04.2021
Kevadvaheajal, 19.04.2021 kuni 25.04.2021, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel ja vastavalt vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutele ja nõuetele.
Kommenteeri
14.04.2021
Vasta Korvpalliklubi Viimsi/Estover viktoriini päevaküsimustele ja võida klubi sümboolikaga vabaajatooteid!
Kommenteeri
11.04.2021
Täna tähistab 38.sünnipäeva treener Aleks Jorro. Soovime kõik Aleksile õnne ja õnnestumisi ning korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Tõeline üllatuspomm: Viimsi võõrustab Euroliiga liidrit (0)
01.04.2021

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto võõrustab 18.aprillil koduväljakul toimuvas treeningkohtumises Hispaania superklubi FC Barcelonat. Korvpalli Euroliigas põhiturniiril esimest kohta hoidev Barcelona on lubanud saabuda Viimsisse tõeliste tähtmängijate armeega, eesotsas äsja meeskonnaga liitunud legendaarse Pau Gasoliga.

Kataloonia tippklubi karismaatilise peatreeneri, leedulase Šarūnas Jasikevičiuse sõnul on kohtumine Viimsi esindusmeekonnaga ideaalseks võimaluseks valmistuda eesseisvateks Euroliiga kohamängudeks.

Mängule pandi alus ja hakati sobivaid kuupäevi otsima juba 2019.aasta sügisel, kui Viimsi klubi tegevjuht Tanel Einaste Hispaania hiiu juures nelja päevasel koolitusreisil viibis, kuid koroonapandeemia ja tiheda võistluskalendri tõttu jõuti mõlemale poolele sobiva kuupäevani alles täna. Einaste, „Idee mänguks sündis Barca spordidirektori Juan Carlos Navarroga Euroliiga kohtumist jälgides, kui selle mõtte välja pakkusin. Erinevate koostöövõimaluste arutamise juures jõudsime  kiirelt ühisele ausaamisele, et treeningmäng on mõlema poole huvides, ehk mõtet müüa ei olnud vaja ja juba samal kohtumisel allkirjastasime ka vastava lepingu. Seda paberi puudumisel sümboolselt Juan Carlose võistlussärgile. Küll võttis oma aja kohtumiseks sobiva aja leidmine, seda nii koroonapandeemia kui muudel põhjustel, millest ühena soovisime ära oodata Gasoli liitumise Barcelonaga, et Viimsi publik täieliku elamuse saaks.“

Kokkulepitud tingimusi Einaste avaldada ei soovinud, kuid lisas „Saan aru, et selliste uudiste puhul huvitab kõiki alati ka raha. Vastavalt poolte  kokkuleppele me tingimusi ei avalda kuid saan kergitada saladuskatet, et Barcelona nõustus koheselt meie küsitud stardirahaga.“

 

Piletid tulevad müüki Viimsi Taluturul alates sellest nädalast.

 

Einaste visiidist Barcelonasse loe täpsemalt SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...