Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.07.2021
27.juuli-31.juuli toimuv Korvpalliklubi Viimsi/Estover ühislaagrid (sh KKV, KKK, GAG 2013/2012/2011/Tüdrukud) Tõrvas, Peedu Noortelaagris. 
Kommenteeri
09.07.2021
Täna toimus Sportland Viimsi esinduskaupluse pressikonverents, kus lõppenud hooaja esiliiga meister Korvpalliklubi Viimsi andis teada, et osaleb uuel hooajal korvpalli Eesti meistriliigas ning Eesti-Läti ühisliigas.
Kommenteeri
08.07.2021
Kas Viimsi läheb meistriliigasse. Kas ja kui palju seal tõepõhja all on? Ootame Sind kõiki neid küsimusi vahetult küsima ja vastuseid kuulama.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi vallavanem võõrustas korvpalli Eesti esiliiga meistreid (0)
18.06.2021

Kolmapäeval, 16.juunil, toimus Viimsi Raamatukogus Viimsi vallavanem hr. Illar Lemetti pidulik vastuvõtt korvpalli Eesti esiliiga meistermeeskonnale.

Oma kõnes tänas vallavanem Viimsi esindusmeeskonda ajaloolise saavutuse eest, seda kõrgliigasse jõudmise eest, aga ka panuse eest kogukonna heaolusse, mida 550 korvpallitreeningul osalevat last kindlasti on,  „Mul on hea meel tervitada teid Viimsi vallavalitsuse nimel ja õnnitleda suure saavutuse puhul! Kõrgliigasse jõudmine seda kindlasti on! Te olete kõvasti tööd teinud ja seda mitte ainult viimase hooaja jooksul. Järgmisel aastal te tähistate 20.juubelit ja kõigi nende aastate jooksul olete te panustanud sellesse, kuhu olete täna välja jõudnud. 20.juubelit on kindlasti tore vastu võtta kõrgliigaklubina ja nüüd on teil see võimalus olemas. Loodan, et võtate väljakutse vastu!

Kõrgliiga võib olla eesmärk omaette, aga teie tegevusel on muidugi ka hoopis laiem tähendus ja mõju. Te olete suureks eeskujuks noortele ja seda näitab kasvõi asjaolu, et teie klubi treeningutel on 550 osalejat! Nendest ligikaudu kolmveerand Viimsis.“

Vaadates tulevikku jätkas Lemetti, „Loodame, et vald suudab omalt poolt korvpalli arengusse piisavalt panustada. Hiljuti avasime renoveeritud korvpalliplatsi Püünsis ja uudiseid on veelgi tulemas. Suur investeering, mille ettevalmistamisega me praegu tegeleme, on aga uus spordikeskus, mille asukoht on Artiumi vastas üle tee. Tanel on selle idee ettevalmistustöödesse juba palju panustanud.“

Klubi tegevjuht Tanel Einaste sõnas oma tänukõnes, andes Viimsi vallale üle raamitud meistrisärgi, „Loomulikult on alati hea võita aga võit on seda magusam, kui see on süsteemi võit. Tänan meeskonda, treenereid ja kõiki taustajõude ning toetajaid, kes meisse on uskunud ja sellesse panustanud! See kuhu me välja oleme jõudnud ei ole juhus vaid meie kõigi sihipärane töö. Samas alati ei piisa ainult tööst ning meil on hea meel, et Viimsi vald on meie ambitsioonidega kaasa tulnud. Üheskoos oleme juba realiseerinud meie idee ja kavandid Viimsi spordikodust ja meie kodusaalis, ehk Karulaugu Spordikeskusest. Samuti oleme käivitanud uue, Viimsi Gümnaasiumi spordikeskuse rajamise ning olen kindel, et üheskoos viime selle peagi ellu. Niisamuti, just nagu vallavanem ütles, usume ka meie, et 20.juubelit tähistame koos Viimsi kogukonnaga juba meistriliigas. Meil on see ambitsioon ja kogukonnas on see tellimus olemas!“

 

VAATA ja loe!

  • Vaata fotogalerii vastuvõtust SIIN
  • Loe esiliiga finaalmängust SIIN

 

Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong

Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald

Varustuspartner: Nike Esinduskauplused

Veeparartner: evian

Füsioteraapiapartner: Reakt Füsioteraapia

Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi

Energiat annab: Alexela

Autod peseb puhtaks: Jazz Pesulad

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...