Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kui reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77, siis täna tuli tunnistada BK Ogre paremust.
Kommenteeri
24.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kus reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77. Laupäeval minnakse vastamisi BK Ogrega.
Kommenteeri
23.09.2021
Tänasel Paf Eesti – Läti korvpalliliiga avaüritusel tegid klubide esindajad eri rahvusroogi, mis esindasid Eesti koondiste vastaseid rahvusvaheliste tiitlivõistluste valiktsüklis.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi toob tagaliini tugevdama Devin Lee Harrise (2)
06.09.2021
» Foto: Liis Leinakse

28-aastane ja 182 cm pikkune Oklahomast pärit tagamängija on Viimsis kohal. 

Harris on kodumaisele korvpallipublikule hästi tuttav olles viimased kaks hooaega pallinud Rakvere Tarva ridades.

Atleetlik tagamängija oli eelmisel hooajal Rakvere Tarva üks liidreid tuues 18 mängus keskmiselt 14,9 punkti, 6,6 söötu ja 6,3 lauapalli 32,5 minutiga. 

 

Devin oli õnnelik Eestisse naasmise üle: “Olles kursis Viimsi organisatsiooni tugevusega ei olnud mul raske teha otsust nendega liitumise kasuks. Ma tahan olla osa suurest teekonnast koos Viimsiga. Tahan võita igal korral kui astun väljakule ning pingutan selleks kõvasti nii katises kui rünnakul, lisaks tahan aidata organisatsiooni veelgi tugevamaks muuta.”

 

Viimasel kahel hooajal jättis Harris väga hea mulje Tarva särgis. Väga isetu mängija, kes on kõva töömees mõlemal pool väljakut. Tegemist on mitmekülgse mängijaga, kes sobib hästi  meie rotatsioon suutes tegutseda nii mängujuhina kui ka skoorijana. ” olid treener Kristjan Evarti esimesed emotsioonid.

 

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste,”Devini nimi tuli meie nimekirja, kui liigas ennast juba tõestanud mängumees. Kui ka kõikidelt temaga kokku puutunud mängijate ning eelmise treeneri iseloomustus olid positiivsed, siis oligi otsuse tegemine lihtne. Devin on kindlasti Viimsi publikule taas üks maiuspala keda vaatama tulla.” 

 

VAATA Harrise salajast annet!

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakkFB/kkviimsi_esindus

IG/kkviimsikesklinnakkIG/kkviimsi_esindus

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...