Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kui reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77, siis täna tuli tunnistada BK Ogre paremust.
Kommenteeri
24.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kus reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77. Laupäeval minnakse vastamisi BK Ogrega.
Kommenteeri
23.09.2021
Tänasel Paf Eesti – Läti korvpalliliiga avaüritusel tegid klubide esindajad eri rahvusroogi, mis esindasid Eesti koondiste vastaseid rahvusvaheliste tiitlivõistluste valiktsüklis.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Toimus Korvpalliklubi Viimsi kolmas vilistlasturniir "Paneme Palli Käima!" 2021 (1)
06.09.2021
» Foto: Martti Vaidla

Pühapäeval 5.septembril kogunesid Korvpallilubi Viimsi endised õpilased Forus Spordikeskuse korvpalliareenil korvpalliklubi vilistlaspäevaks.

F4, ehk nelja meeskonna finaalturniiri-, kuid siiski sõbralikus formaadis peetud turniiril osales sel aastal 4 meeskonda, et vanade sõprade ja tiimikaaslastega korvpalli mängida ning vanu aegu meenutada.

Vilistlaspäev sai sotsiaalse jätku Viimsi korvpalli fännikodus Black Rose Pubis.

 

Klubi tegevjuht, partner ning üks kahest esimesest treenerist Tanel Einaste, „Vilistlaspäev on kõigile mängijatele võimalus vähemalt kord aastas reaalselt kokku tulla ja korvpall mängida, kui ka muul ajal käib suhtlus ilmselt pigem e-kanalites. Klubile on side vilistlastega tähtis ja järjepidevuse näitaja, sest ilma nende mängijateta ei oleks tänastel õpilastel kindlasti neid suurepäraseid tingimusi. Suured tänud kõigle osalejatele! Nägime, et meil on kogukonnas suur toetus ning oleme ühtne pere! Järgmine kord tuleme kokku 2022.aasta sügisel, et ühisel tähistada klubi 20.sünnipäeva!"

Võitjate meeskonnas mänginud Kaspar Kalle oli rõõmus: "Oli tore näha vanu trennikaaslaseid, tutvuda teiste vilistlastega ning panna oma korvpallioskused uuesti proovile. Usun, et sellest kujuneb välja äge traditsioon ning aastatega leiavad tee turniirile kõik vilistlased ning mängida saavad kõik vanusegrupid!"

 

Kommenteeri
Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...