Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi tegi võiduka debüüdi meistriliigas (1)
04.10.2021

KK Viimsi läks pühapäevases ainsas, ühtlasi klubi debüütmängus, Eesti-Läti korvpalliliigas vastamisi Tallinna Kaleviga. Viimsilased alustasid ajaloolist teekonda 87:62 võiduga, millega mindi ühtlasi turniiritabeli liidriks.

Peatreener Valdo Lipsu hoolealused võitis avaveerandi 26:16 ning poolajaks oli viimsilaste edu 51:29. Kolmanda veerandil tabas Viimsi meeskonda mõõn ning Kalev suutis vähendada kaotusseisu 61:49 peale kuid Viimsi siiski eduseisu maha ei mänginud ja viimasel veerandajal visati 26 punkti vastaste 13 vastu.

Karl Johan Lips, „Sellist publikut ei ole minu karjääris olnud. Eriti just, et koduklubis tagasi ja tuli võit. Kuigi enne mängu selle peale ei mõelnud, siis sümboolselt sai eimenekorv ka visatud koduklubi esimesel meistriliiga mängul.“

Käesoleva hooaja eel mängijakärjääri lõpetanud ning mängu eel oma mängusärk number 7 „pensionile satnud“ ning täna Viimsi meeskonna treeneri kohuseid täitev, Kristjan Evart, „Väga äge emotsioon. Enne mängu selline üllatus mulle suure publiku ees. Mul on väga hea meel, et Viimsi on minu pingutusi märganud ja ägedalt selle esile tõstnud. Ja mäng veel siia otsa – super päev!“

Karl-Johan Lips 24 puntki. Rain Veideman 19 punkti. Devin Lee Harris 12 punkti.