28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Sportland pidi koduväljakul tunnistama Läti esiklubi paremust (0)
24.10.2021

Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumises pidi koduväljakul mänginud KK Viimsi/Sportland pidi tunnistama Läti esiklubi VEF RIGA paremust 64:87.

Võrdselt alanud mängus võitlesid viimsilased välja eduseisu 16:13, kuid siis, avaveerandi viimasel kolmel minutil tegi VEF 2:14 spurdi. Teisel perioodil kasvatasid külalised edu veel kolme punkti võrra ja poolajapausile minnes olid tablool külaliste edunumbrid 34:46.

Kolmandat veerandaeg algas küll Viimsile lubavalt, sh Rain Veidemani täpse kaugviske ja Karl-Johan Lipsu pealtpanekuga, kuid külalistel olid liidrite Rayshaun Hammondsi ja Jalen Riley näol alati vastused olemas. Viimane veerandaeg mängiti võrdsete mängus, 19:21, mis kokkuvõttes tähendas Läti esiklubi kindlat 64:87 paremust.

Peatreener Valdo Lips, „Saime korraliku mängu ja õppetunni millega tegeleda. Kindlasti tahtsime lõpuni mängus püsida ja vaadata, mis siis saab aga kahjuks läks mäng meil liiga vara käest. Kui me tahame selliste meeskondadega mängida, olla Eesti-Läti liiga tipus, siis on detaile, mille vastu me ei tohi eksida.“

Karl Johan Lips 16 punkti ja 7 lauapalli. Rain Veideman 15 punkti ja 5 vaheltlõiget. Ronalds Zakis 12 punkti. Devin Harris 10 punkt.

KK Viimsi/Sportlandil on kirjas aga kaks võitu ja kaks kaotust, millega asutakse Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabeli 8.real.