28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland jõudis Eesti karikavõistlustel nelja parima hulka! (0)
28.10.2021

Eesti Superkarikasarja veerandfinaalseeria otsustavas kohtumises alistas KK Viimsi/Sportland võõral väljakul Tallinna Kalevi 78:73, mis kahe mängu kokkuvõttes tähendas viimsilaste kindlat 26-punktilist paremust ning pääsu nelja parima hulka.

Nädal aega tagasi, veerandfinaalseeria avakohtumise kodupubliku ees kindla 90:69 võidu võitnud peatreener Valdo Lipsu hoolealused võitsid avaveerandi 23:19 ning kasvatasid minut-minutilt ka teisel veerandajal, mis poolajaks kajastus tablool 48:35. Kuigi viimsilased olid taaskord kimpus visketabavusega ning Tallinna Kalev suutis võita teise poolaja, siis ei mängu, ega seeria võitjas kahtlust ei tekkinud ning mängu 78:73 ning seeria kokkuvõttes 26 punktiga vormistasid viimsilased klubi ajaloo esimese Karikavõistluste finaalturniiri koha.

Viimsi poolelt käisid väljakul kõik 12 meest ning skoori tegid 10 mängijat, kellest parimana Devin Harris 21 punkti, Karl Johan Lips 17 ja Robert Zakis 14 punkti.

18.-19.detsember Tartus toimuval Superkarika nelja meeskonna finaalturniiril (F4) kohtub KK Viimsi/Sportland turniiri avapäeval veerandfinaalpaari BC Kalev/Cramo ja AVIS UTILITAS Rapla võitjaga. Teises poolfinaalis kohtuvad kodumeeskond Tartu Ülikool Maks & Moorits ja TalTech. Poolfinaalid peetakse 18. ja kohamängud päev hiljem, so 19.detsembril.