22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.

KK Viimsi/Sportland teenis koduväljakul hooaja neljanda võidu (0)
08.11.2021

Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumises alistas KK Viimsi/Sportland koduväljakul lätlaste BK Liepaja 81:69.

Võitluslikus mängus pani kodumeeskond aluse teisel neljandikul, mis peale 18:19 kaotatud esimest veerandaega võideti 36:28. Kolmas veerand kuulus taas punktiga lätlastele kuid otsustaval veerandil näitasid kindlamat kätt taas peatreener Valdo Lipsu hoolealused. Kokkuvõttes Viimsile raske, võitluslik kuid teenitud hooaja neljas võit.

Viimsi kaotas küll lauavõitluse kuid võidule pandi alus parema tabavusprotsendiga ning agressivse kaitsega, sundides vastaseid koguni 26 pallikaotusele.

Karl Johan Lips, „Fännidele kindlasti põnev vaadata kuid lõpuks tuli ikkagi võit koju.“

Kristjan Evart, „Alguses ei olnud sellist head energiat ja vaikelt kulges see mäng, kuni mingi hetk Devini aktiivsus tuli vahetusest sisse. Teine poolaeg läks päris ärevaks, eks need olukorrad saame video pealt üle avadata, mis seal täpselt juhtus. Aga jumal tänatud, et nendest olukordadest võitjana välja tulime.“

Rain Veideman 19 punkti. Karl Johan Lips 18 punkti ja 9 lauapalli. Devin Harris 16 punkti. Ronalds Zakis 15 puntki ja 12 lauapalli.

KK Viimsi/Sportlandil on kirjas aga neli võitu ja kaks kaotust, millega asutakse Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabeli 4.real.