28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Sportland teenis võõral väljakul hooaja kaheksanda võidu (0)
06.12.2021

Laupäeval, 4.detsembril Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumises alistas KK Viimsi/Sportland võõral väljakul TalTech/Optibeti 88:70. Viimsilastele oli see hooaja kaheksandaks võiduks, millega tõusti turniiritabeli 4.reale.

Enne omavahelist mängu oli meeskondadel tabelis võrdselt 7 võitu ja 2 kaotust, millega jagati 4.-5.kohta, seega võis mängust oodata tulist heitlust.

KK Viimsi/Sportland alustas võimsalt, võites avaveerandi 27:15 ja poolaja juba 61:28.  Kolmanda veerandi lõpuks olid peatreener Valdo Lipsu hoolealuste edunumbrid 76:38 ning korraks kasvatati eduseis juba 42 punktini. Viimasel perioodil, kui mängu saatus oli otsustatud ning Viimsil said mänguminuteid peamiselt varumehed, vähendas TalTech lõpusireeniks kaotusnumbrid „soliidseks“ 70:88.

KK Viimsi/Sportland peatreener Valdo Lips, „ Esimesed kaks veerandaega olid tõesti sellised, mida olen ammu näha tahtnud. Olen seda varem ka öelnud, et me ei ole ideaalilähedast mängu enne teinud aga nüüd, esimesel poolajal, see tuli.“ Lips jätkas, „Ega selle kahe nädalase koondisepausiga suurt ei muuda vaid plaanid on tehtud ikka pikemaajalised, kuidas seda meeskonda arendada, juba alates augustist. “

Rain Veideman 19 punkti. Ronalds Zakis 16 punkti. Devin Harris 15 punktiga. Taavi Jurkatamm 10 punkti ja 11 lauapalli. Rait-Riivo Laane 8 korvisöötu.

KK Viimsi/Sportland tõusis Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis kaheksa võidu ja kahe kaotusega neljandale reale.