25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

Eesti–Läti korvpalliliiga novembri MVP on KK Viimsi/Sportland keskmängija Ronalds Zaķis. LISATUD Zakise enda kommentaar (0)
07.12.2021

Paf Eesti–Läti korvpalliliiga novembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti KK Viimsi/Sportland keskmängija Ronalds Zaķis.

Viimsi meeskond võitis novembris kõik neli kohtumist. 207 cm pikkuse Ronalds Zaķise panus ühe mängu kohta oli keskmiselt 17 punkti, 8,3 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu.

KK Viimsi/Sportland keskmängija Ronalds Zakis sõnas tunnustuse kohta, "Loomulikult on tunnustus mulle ja meeskonnale tähtis. Suur aitäh kõikidele, kes minu poolt hääletasid, ma tõesti hindan Teie toetust! Olen õnnelik, et meil õnnestus novemrbis võita kõik neli kohtumist, seega suured tänud meeskonnale, kellega koos seda tegime! Ja ma võin lubada, et me pingutame, et Viimsi publikut rõõmustada!"

81:69 võiduka kodumängus BK Liepāja üle kogus Zaķis 15 punkti, 12 lauapalli ja ühe korvisöödu, efektiivsusarv oli 23.

Samuti kodusaalis alistati Rakvere Tarvas 84:73. Zaķise kontosse laekus 16 punkti, 7 lauapalli ja kaks korvisöötu, efektiivsusarv oli 22.

Võõrsil alistati Valmiera GLASS VIA 81:76. Zaķise osa oli 19 punkti, 8 lauapalli ja kaks korvisöötu, efektiivsusarv oli 20.

Riias saadi Läti Ülikoolist jagu 67:57. Zaķis tõi 18 punkti, 6 lauapalli ja kolm korvisöötu, efektiivsusarv oli 16.

34-aastase Läti keskmängija kahepunktivisete tabavusprotsent oli 50 ja efektiivsusarv mängu kohta 20,3.

Kõige väärtuslikuma mängija valivad kõigi Paf Eesti – Läti korvpalliliigas osaleva 14 klubi esindajad ja kaheksa ajakirjanikku, sotsiaalmeedias saavad soosikuid nimetada fännid.