25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

KK Viimsi/Sportland teenis koduväljakul hooaja üheksanda võidu (0)
13.12.2021

Pühapäeval, 13.detsembril Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumises alistas KK Viimsi/Sportland koduväljakul Tartu Ülikool/Maks&Moorits 88:75. Viimsilastele oli see seitsmendaks järjestikuseks ning hooaja üheksandaks võiduks, millega asutakse turniiritabeli 4.real.

Mängu asus juhtima Tartu meeskond kuid ilma meeskonna ühe liidri, Rain Veidemanita, mänginud KK Viimsi/Sportland kogus ennest kiiresti, vastates 11:2 spurdiga ning minnes teisele veerandile juba 22:18 ja vaheajale 46:34  eduseisus.

Ka teisel poolajal tegutsesis peatreener Valdo Lipsu hoolealused keskendunult ja meeskondlikult ning kuigi korraks ligi 20 punktiseks kasvanud edu vähenes korraks alla 10 punkti, vormistasid viimsilased 88:75 võidu.

Valdo Lips, „Olime Tartu agressiivsuseks valmis. Kuigi mingitel hetketel jäime sellega hätta, siis enamasti suutsime selle ära kasutada. Palju õnne meestele, tean, et oli raske, kuna taas üks mängija puudu!“

Jorgen Rikberg, „Lihtsat ei olnud siin midagi, hoopis suur pingutus ja mängu nautimine ning see meile edu tõi. See, et nad turniiritabeli lõpus on, ei tähenda midagi, meeskonda neil on ja mängivad väga ilusti, kuid täna õnneks nii.“

Ronald Zakis 22 punkti. Rait-Riivo Laane 19 punkti. Taavi Jurkatamm 17 punkti ja 10 lauapalli. Devin Harris 14 punkti. Jorgen Rikberg 11 punkti.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis üheksa võidu ja kahe kaotusega neljandal real.