Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.09.2023
Ka algaval, 2023/2024 korvpallihooajal on Korvpalliklubi Viimsi LIIKMETELE sissepääs esindusmeeskonna kodumängudele TASUTA! Selleks peab iga liige vormistama individuaalse klubiliikme Hooajapääsme. Klubiliikme Hooajapääsme ...
Kommenteeri
20.09.2023
Viimsi saab endale korraliku täienduse mullu Leedu liigas pallinud 25-aastase ja 2.02 pika ukrainlase  Artem Kovalovi  näol. Viimase hooaja BC Pieno Žvaigždės eest mängides, kogus Kovalov keskmiselt 5 punkti ja 4 ...
Kommenteeri
19.09.2023
Miks osta Hooajapääse? Anname Sulle mitu parimat põhjust:  
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Harjumaa parim spordiklubi on Korvpalliklubi Viimsi! (0)
30.12.2021

Eesti Olümpiakomitee pidulikul auhinnagalal  „Spordiaasta Tähed 2021“ Alexela kontserdimajas kuulutati aasta sportlaste, treeneri ja võistkonna kõrval välja ka parimaid spordiklubisid, kelle valisid välja maakondlikud spordiliidud. Harjumaa parim spordiklubi 2021.aastal on Korvpalliklubi Viimsi.

Auhinna vastu võtnud kklubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste, „ Saan korrata mõtete, et iga tunnustus on oluline ja seda olulisem, kui on tunne, et see on välja teenitud, süsteemse ja meeskonnatöö tulemus. Nii nagu kogu Eesti spordile oli 2021.aasta erakordne ka Viimsi spordis. Esiliiga meistritiitel, tõus meistriliigasse ning edukas start meistriliigas ja karikavõistlustel on ilmselt need, mille järgi laiem avalikkus meid hetkel defineerib. Kuid meile on sama oluline, et meie noortesüsteem on suurem kui kunagi varem, meie treeningutel osaleb 650 pallurit, meie treenerite tiim kasvab ja areneb, oleme ette valmistamas uue spordikeskuse rajamist jne. Aitäh kõikidele kolleegidele, toetajatele ja partneritele ning Viimsi vallale ja kogukonnale, kõikidele meie praegustele ja endistele ning tulevastele mängijatele ja treeneritele, KK Viimsi/Sportland tiimile -  See on tunnustus meie ja Teie kõigi oma!  Ja loomulikult palju õnne kogu Eesti sport ja sportlased selle imelise aasta eest! Aitäh kõikidele spordi toetajatele, ilma Teieta ei oleks see võimalik!

 

Aasta sportlasteks valiti tõkkejooksja Rasmus Mägi ja epeevehkleja Katrina Lehis, aasta treeneriks Kristjani vehklemistreener Kaido Kaaberma, aasta võistkonna tiitli teenis Tokyo olümpiavõitjaks tulnud epeenaiskond, aasta noorsportlaseks ujuja neli Jefimova.

 

VAATA

  • Kõiki auhinna laureaate SIIN
  • Spordiaasta Tähed galat täispikkuses SIIN
  • ERR Spordiuudised SIIN
  • Fotogaleriid SIIN

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias!


  

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsi/Sportland 2022/2023
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...