17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

Põhimängujuht Rait-Riivo Laaneta mänginud KK Viimsi/Sportland pidi kodusaalis tunnistama TalTech/Optibet paremust (0)
10.01.2022

Pühapäeval, 9.jaanuaril Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga raames peetud kohtumises pidi hüppeliigese vigastuse tõttu platsilt eemale jäänud Rait-Riivo Leeneta mänginud KK Viimsi/Sportland tunnistama lähirivaali TalTech/Optibet paremust 71:76. Mängule elas kohapeal kaasa 320 fänni!

Võrdselt alanud mängus suutis KK Viimsi/Sportland punkt punkti haaval oma edu siiksi kasvatada võites avaveerandi 23:15 ning juhtudes teisel veerandil korraks ka 15 punktiga. Kuid siis tegid külalised omakorda 0:11 spurdi ning vaheajale mindi seisult 36:32.

Punkt-punkti heitlus kulges ka teisel poolajal kuni kaks minutit enne lõpusireeni tabas viigiseisul 68:68 perimeetri tagant TalTechi poolelt Gregor Ilves ning minut hiljem lisas Tanel Sokk samuti kaugviske, 74:68. Jorgen Rikberg vastas tabamusega korvi alt, mis jättis viimsilastele veel võiduvõimaluse. 10 sekundit enne normaalaja lõppu vabavisked teeninud KK Viimsi/Sportlandi keskmängija Ronalds Zaķis realiseeris kahest viskest ühe ja TalTech võttis nõupidamisaja. Oma väljakupoolelt palli mängu pannud külalised tulid osavalt vastaste pressi alt välja ning mitmete täpsete söötude järel seadis Oliver Metsalu tabloole lõppskooriks 76:71.

Taavi Jurkatamm, „Tegime liiga palju pallikaotusi ning ei suutnud palli korvi alla suruda, nad on selline ebastandartne meeskond. Oli raskusi, peame need asjad üle vaatma ja proovima nad järgmisel korral ära võtta.“

Kristjan Evart, „Hetkel on meil vigastustega ebaõnne olnud ning  olulised mehed järjest väljas. Sellest ka väsimine nö loogiline jätk. Aga samas oli eduseisus ka olukordi, kus me võtsime väga rumalaid otsuseid, tegeime lihtsais pallikaotusi ning eduseisu käest andsime. Oli võimalus juba esimesel poolajal seda mängu paremini mängida.“

Jorgen Rikberg 16 punkti. Devin Harris 14 punkti ja 8 korvisöötu. Ronalds Zakis 13 punkti ja 13 lauapalli.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis kümne võidu ja nelja kaotusega neljandal real.