25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

KK Viimsi/Sportland alistas kodusaalis Läti Ülikooli (0)
30.01.2022

Pühapäeval, 30.jaanuaril Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga raames peetud kohtumises alistas KK Viimsi/Sportland koduväljakul lätlaste Latvias Universitetase 85:74. Viimsilastele oli see hooaja 12.võiduks.

Pärast kolme punktiga, 18:21 kaotatud avaveerandit sai kodumeeskond oma mängumootori käima spurtides 17:2, mis poolajaks tähendas 45:33 eduseisu.

Kontrollides kaitselauda suurendasid Valdo Lipsu hoolealused kolmandal mänguperioodil vahet veel kuue punkti jagu, mis andis viimsilastele enne otsustavat kümmet minutit juba 18-punktilise eduseisu.

Viimasel veerandil korraks 28 punktiga juhtinud KK Viimsi/Sportlandil said perioodi keskpaigast alates mänguaega vahetusmehed, mille toelkülalised isukalt tagaajamist alustasid ent kodumeeskonna võidus hetkekski kahtlust ei tekkinud. KK Viimsi/Sportland poolelt teenisid mänguaega kõik 12 mängijat, kellest 9 ka isikliku skoori avasid. Viimsilased kaotasid lauavõitluse 31:33 kuid tegid vähem pallikaotusija jagasid koguni 23 korvisöötu vastase 13 vastu.

KK Viimsi/Sportland peatreener Valdo Lips, „Oluline võit käes. Tegime ära selle, mida turniiritabeli põhjal võis eeldada, samas midagi lihtsat me ei oodanud ja valmistusime mänguks nagu ikka.“

Karjääri parima, 9 punkti kogunud klubi kasvandik, Kristjan Kokk, „Esimestes mängudes ei saanud väga palju mänguaega ja ei läinud ka väga hästi, kui sain minuteid. Aga nüüd olen teises liigas hakanud kõvasti paneme ja tänu sellele saanud enesekindlust ja ka meistriliiga läinud paremaks.“

Rain Veideman 18 punkti ja 6 korvisöötu. Kent-Kaarel Vene 16 punkti. Rait-Riivo Laane 13 punkti. Taavi Jurkatamm 10 punkti. Kristjan Kokku 9 punkti. Jorgen Rikberg 8 punkti.

KK Viimsi/Sportland asub turniiritabelis kaheteistkümne võidu ja kuue kaotusega neljandal real.