17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi/Sportland pidi koduväljakul tunnistama Ogre paremust (0)
07.02.2022

Laupäeval, 5.veebruaril Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga raames peetud kohtumises võitis KK Viimsi/Sportlan küll esimese poolaja, aga pidi lõpuks siiski tunnistama Ogre paremust 67:74. Mängule elas kohapeal kaasa 280 inimest. Viimsilastele oli see hooaja 7 kaotus 12 võidu kõrvale.

Karl Johan Lipsu tagasitulekumäng kujunes äärmiselt tasavägiselt ja võitluslikult, kus närvilisust pakuti publikule rohkem kui mänguilu. Peale 19:22 kaotatud avaveerandit võitis Viimsi esimese poolaja kahe punktiga, 36:34. Viimsilased, kes olid kogu kohtumise vältel hädas visketabavusega, kolmepuktivisked 13 % ja vabavisked 65% leidis ennast enne otsutavat verandit  kuuepunktilises kaotusseisus ning hoolimata üritustes külalistele enam järele ei jõudnudki.

Viimast veerandaega alustati juba Ogre 6-punktilisest eduseisust ning kodumeeskond enam kordagi järele ei jõudnudki.

KK Viimsi/Sportland meeskonnaga taasliitunud Karl Johan Lips, „Ei olnud selline tagasitulek nagu oleks ise lootnud aga elu on selline ja tuleb teha õiged korrektuurid ning järgmine mäng parem olla.“

Peatreener Valdo Lips, „Vastane on väga tugev. Võibolla hooaja alguses neil ei läinud nii hästi, olid poolikult komplekteeritud aga Ogre kindlasti võiks olla Eesti-Läti liiga finaalturniiril. Oli teada, et tuleb raske mäng, meile oluline mäng, kindlustamaks meie neljandat kohta. Aga kui kaugviskeid visatakse 13,8% ja lauavõitlus kaotatakse 18 palliga, siis on ääretult keeruline võitu loota. Aga meil on varsti nendega uus mäng ja loodetavasti võtame revanzi.“

Rain Veideman 19 punkti. Devin Lee Harris 15 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisöötu.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis kaheteistkümne võidu ja seitsme kaotusega neljandal real.