17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi/Sportland teenis Rakvere Tarvase koduväljakul hooaja 13.võidu (0)
10.02.2022

Kolmapäeval, 9.veebruaril Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga raames teenis KK Viimsi/Sportland võidulisa, kui võõral väljakul alistati Rakvere Tarvas 89:69. Viimsilastele oli see hooaja 13 võiduks.

Tasavägise mängu alguse järel suutsid peatreener Valdo Lipsu hoolealused esimese ja teise veerandaja võita vastavalt 5 ja 4 punktiga asudes vaheajaks 42:33 eduseisu. Mängu saatuse otsustas KK Viimsi/Sportland kolmandal perioodil, mis võideti 28:16, ja sealt edasi võitjas enam kahtlust ei tekkinud. Lõppskoor 89:69.

Viimsilased võitsid lauavõitluse ja jagasid rohkem korvisööte kuid peamine edu alus oli rünnaku agressiivsuses, kui KK Viimsi/Spoortland teenis 24 vabaviset Tarvase 5 vastu.

Rain Veideman 26 punkti. Ronalds Zakis 19 punkti ja 8 lauapalli. Karl Johan Lips 12 punkti, 9 lauapalli ja 7 korvisöötu. Devin Harris 12 punkti.

KK Viimsi/Sportland asub Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis kolmeteistkümne võidu ja seitsme kaotusega neljandal real.