Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
Kommenteeri
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland alistas lisaajal Tartu ja asus veerandfinaalseeriat 1:0 juhtima (0)
28.04.2022

KK Viimsi/Sportland teenis Korvpalli Eesti meistriliiga veerandfinaalseerias 1.võidu, alistades kodusaalis pea 500 pealtvaataja ees lisaajal, Devon Harrise viimase sekundi viskest  Tartu Ülikool Maks&Mooritsa 80:77!

Mängu alustasid paremini külalised, võites avaveerandi 12:19 ja -poolaja 41:33.

Peale pikka vahaega suutsid peatreener Valdo Lipsu hoolealused mängu tagasi tulla, võites omakorda kolmanda perioodi 21:11. Punkt-punkti heitluses möödunud neljas veerandaeg viis mängu lisaajale 68:69, kui Devin Harrise viimasel sekundil tehtud läbimurde järel pall rõngast välja keeras. Lisaag mängiti sarnaselt neljandale veerandile punkt-punktis, kus 75:77 seisult Harris esmalt viigistas mängu 77:77. Tartlaste rünnakul järgnes Braxton Hugginsi ründeviga, millele Viimsi poolelt vastas sel hooajal juba kolm viimase sekundi võiduviset tabanud Devin Harris kolmepunktiviskega, 80:77. Tartlastel jäi vastamiseks 0,6 sekundit, millega normaalsele viskele ei jõutud.

KK Viimsi/Sportland treener Kristjan Evart, SIIN

KK Viimsi/Sportland kapten Rait-Riivo Laane, SIIN

Harris on tänavu tabanud juba kolm viimase sekundi võiduviset: Eesti-Läti liiga põhiturniiril Rapla vastu, Eesti-Läti liiga poolfinaalis Pärnu vastu ja nüüd ka Tartu vastu.

Tyler Roberson 10 lauapalli. Rait-Riivo Laane 17 punkti ja 7 korvisöötu. Devin Harris 17 punkti ja 5 korvisöötu.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng on laupäeval, 30. aprillil Tartus. Kolmas mäng esmaspäeval, 2. mail Viimsis. Vajadusel peetakse neljas mäng kolmapäeval, 4. mail Tartus ja viies päev hiljem, 5. mail taas Viimsis.

VAATA!

• Harrise võiduvise SIIN
  • Intervjuud Evarti ja Laanega SIIN
  • Mängu statistika SIIN
  • Mäng täispikkuses SIIN
  • Korvpalli Eesti Meistrivõistluste turniiritabel SIIN

KK VIIMSI/SPORTLAND vs Tartu Ülikool Maks&Moorits VEERANDFINAALSEERIA KODUMÄNGUD