28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Sportland pidi koduväljakul tunnistama Tartu paremust ja veeranfinaalseeria läheb Tartusse seisult 1:2 (0)
03.05.2022

KK Viimsi/Sportland pidi koduväljakul tunnistama Tartu Ülikool Maks&Mooritsa paremust 75:82, mis tähendab, et kolme võiduni mängitav seeria läheb kolmapäeval Tartusse seisult 1:2. Seeria kolmas mäg toimub kolmapäeval, 4.mail Tartus ja vajadusel viies mäng päev hiljem, ehk neljapäeval taas Viimsis!

Nagu selles seerias alustasid tartlased mängu paremini ja võitlevad poolajaks endale eduseisu. Sel korral 35:43. Kolmandal ja neljandal veerandajal tulevad aga peatreener Valdo Lipsu hoolealused mängu tagasi ning nii kulgeb mäng punkt-punkti heitluses lõpuminutiteni. Nii ka sel korral kuid erinevalt seeria esimesest mängust, kus viimsilased suutsid mängu oma kasuks kallutada, ehk sarnaselt laupäeval Tartus toimunud kohtumisele vastas igale Viimsi õnnestumisele Tartu poolelt korviga, kas Märt Rosenthal või Braxton Huggins, säilitades Tartu eduseisu.

KK Viimsi/Sportland peatreener Valdo Lips, SIIN

KK Viimsi/Sportland noormängija Jorgen Rikberg, SIIN

Karl Johan Lips 22 punkti, 7 lauapalli. Tyler Robersin, Devin Harris, Ronalds Zakis 12 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria neljas mäng toimub kolmapäeval, 4. mail Tartus ja vajadusel viies mäng päev hiljem, 5. mail taas Viimsis.