Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
30.11.2023
Viimsi meeskond ja fännid võivad enne jõulupühi rõõmustada, sest pikalt vigastuspausilt liitub meeskonnaga Gerrit Lehe .
Kommenteeri
29.11.2023
Eesti-Läti Korvpalliliigas võtame koduväljakul vastu lätlaste LU, ehk Läti Ülikoolu, kel turniiritabelis meiega sama arv võite, 3. Mängu esitleb Viimsi Ehitus - loosi läheb 300 eurot puhtalt kätte!
Kommenteeri
28.11.2023
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on NÜÜD saadavad  teamsport.ee  e-poes! 
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpalliklubi Viimsi lõpetas oma 20.juubelihooaja Kogupere Spordipäevaga (0)
13.06.2022

Laupäeval Viimsi Kooli välisväljakutel ning Forus Spordikeskuse korvpallisaalis toimunud Kogupere Spordipäevaga tõmbas Korvpalliklubi Viimsi joone alla oma 20.-, vägagi edukale juubelihooajale.

Laupäeval Viimsi Kooli välisväljakutel ning Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimunus  spordipäev. Päeva mahtus täpsust, osavust ja koostööd nõudnud tegevuste kõrval ka ühine piknik ning spordiperet olid tulnud muusikaliste ettestetega tervitama Genka & Paul Oja ning päeva lõpetas Villemdrillem.

Päikeselise päeva avas klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste, „Peale kahte covidi tõttu vahele jäänud aastat on mul on hea meel Teid kõiki siin näha. Rõõm on seda suurem, et üheskoos saame joone alla tõmmata just klubi 20.juubelihooajale. On olnud erakordne aasta. Hoolimata Covidist on meie liikmeskond on suurem kui varem, ulatudes 700ni. Meie korvpallitreeningutel saab käia lisaks Viimsile Tallinna kesklinnast kuni Kuusaluni. Meil on debüüthooajal kaelas Eesti-Läti Korvpalliliiga hõbemedalid. Ja see oli võidetud hõbe! Sellesse hooaega mahtus meile osaks saanud tunnustus - 2021.aasta Harjumaa Parim Spordiklubi! See on kahtlemata meeskonnatöö tulemus! See on olnud tegus aasta rääkimata nendest 20 eelnevast! Aga veelgi enam kui rääkida möödunud 20 aastast meeldib meile keskenduda järgmisele 20le aastale. Seega palju õnne meile kõigile aga hakkame nüüd päevaga  ning soovin kõigile meeleolukat üritust – paneme palli käima!“

 

Perepäevale kohaselt johtuti mõttest, tähtis pole võit vaid osalemine, ehk ei autasustatud mitte parimaid tulemusi vaid osalejatel oli võimalik võita loosiauhindu. Auhinnalaua katsid Nike, Ballzy ja Sportland.  Lisaks ühistegevusele autasustati Perepäeval lapsevanemaid ja teisi abilisi, kes vabatahtlikena panustanud klubi tegevustesse ning hooaja lõikes parimaid treenijaid. Päikeselise päeva lõpetuseks pakkus kehakinnitust traditsiooniline korvpallikohvik.

 

Vaata

  • Fotogalerii Kogupere spordipäevast SIIN
  • Vaata & telli pilt endast ja KK Viimsi/Sportland mängijast SIIN
    • Tellimine toimub pildipood.ee keskkonnas ja pildid saadetakse Teile soovitud aadressil posti teel.

 

Üritust toetas Põhja-Harju Koostöökogu / Leader Eesti

 

Jälgi meid sotsiaalmeedias!


  

 

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...