Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Minifestivali võit! (0)
25.05.2010

Eesti Minikorvpalli Festivalist toimus Rakveres 22.-23.mai.
Tänavu osales minikorvpalli festivalil 42 võistkonda. Lapsi, sünniaastaga 1999 ja hiljem tegi üritusel kaasa koguni 210. Üksteiselt võeti mõõtu korvpallis (3on3), rahvastepallis, teatevõistlustes, viskevõistluses ning sporditeemalises viktoriinis.

Kokku osales festivalil 24 poiste võistkonda.
KK Viimsit esindas viisik koosseisus: Sander Raieste, Henri-Sten Vainola, Margus Liinev, Stenver Pärn ja Henri Särekanno. Meeskonna treener Sulev Särekanno.

Esimesel päeval toimusid alagrupi mängud korvpallis ja rahvastepallis ning teatevõistlused ja viktoriin.

Meie alagrupis oli 5 võistkonda.
Korvpallis mängiti 2x5 min, 3on3 tänavakorvpalli reeglite järgi, 12 punktini.

Olime kõigist vastastest parasjagu üle,lubades endale visata kuni 4p.
Rahvastepallis mängiti 2x3 min.punktide peale.

Taas õnnestusid mängud hästi ja saavutasime siingi alagrupi võidu.

Teatevõistluses anti erinevaid ülesandeid, mis nõudsid nii osavust, taiplikust(matem.ülesanne) ja loomulikult kiirust. Taas õnnestusid Viimsi viisikul asjad kõige ladusamalt ja tasuks esimene alavõit.
Õhtuses viktoriinis oli küsimusi nii korvpallist kui ka muudelt aladelt. Meie viisik oli tubli ja taiplik, saavutades 5.koha.

Seega olime pika ja väsitava päeva lõpuks Reaalkooli järel 2.kohal.

Pühapäev algas viskevõistlusega, mis koosnes kahest osast, paaris visked
kolmelt erinevalt positsioonilt ja kolmiku vabavisked. Esimene osa Viimsi poistel väga hästi ei õnnestunud, kuid vabaviskeid tabati hästi. Kokkuvõttes ala 9.koht.
Rahvastepalli finaalis mängisid KK Rapla, SK Vesse, KK Alatskivi
Juku, Rakvere SK ja KK Viimsi. Finaali vastased olid tublisti harjutanud ja
nö. rahvastepalli spetsid. Saime ühe võidu KK Raplalt, mis andis viienda koha. Samas pidasime tulise lahingu KK Alatskivi Jukuga, kellele kuulus ka alavõidu.
Korvpalli finaalis mängisid Virumaa PK I, Rock, Reaalkool, SK Vesse ja
meie.

Esimeses mängus saime kerge võidu SK Vesse üle.

Teise mängu alguses Reaalkooliga olime natuke närvis,kuid siis suutsime end kokku võtta ja võita. Rockiga mäng oli natuke põhimõtteline, sest olime neile võlgu valusa kaotuse Meistrivõistluste finaalturniirilt Tartus. Esimesed 5 min oli väga tasavägine mäng, kuid teisel poolajal suutsime nende liidri peatada ja teha ise skoori.

Viimane mäng Virumaa PK I-ga toimus kohe pärast Rocki mängu ja tunda andis väsimus. Virumaa tabas pea eksimatult keskpositsiooni viskeid ja läks teisel poolajal ette
juba 4:8. Poisid võitlesid lõpuni ja jõudsime veel seisuni 6:8. Kahjuks jäi mänguaega
väheks, lõppskoor 8:10. Kokkuvõttes korvpallis teine koht.