28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland sai kodusaalis raske võidu Tallinna Kalev/Audentes’e üle (0)
24.10.2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga eilses mängus läksid mõlemad võistkonnad püüdma hooaja teist võitu.

Viimsi/Sportland elas mängu paremini sisse ning esimene veerandaeg võideti 11 punktiga. Teisel veerandajal jõudsid külalised järele ( veerandaja seis 5:16) ning riietusruumi mindi viigiseisul 29:29.
Teise poolaja alguses tegid viimsilased 10:0 vahespurdi, mis püsis veel viimase minutini kuid siis õnnestus kalevlastel vahet pidevalt vähendada, ning heitlik ja närviline mäng lõppes Viimsi/Sportlandi napi võiduga 71:69.

Viimsilaste resultatiivseim oli Devin Lee Harris 15 punktiga, keda toetas kapten Karl Johan Lips 14 punkti ja 13 lauapalliga. Kindlasti väärib äramärkimist Kevin Sündi 12 punkti, tabades viiest kolmepunktiviskest lausa neli. Vastaste suurimaks skooritegijaks oli Rasmus Andre 22 punktiga, keda toetasid kogenud Veideman 18 ja Kangur 12 punktiga.

Peatreener Valdo Lips oli pärast mängu tavapärasest napisõnalisem. “Võidu üle olen rõõmus, aga mängupilt oli kohutav, vähemalt kolm neljandikku mänguajast. Tänan publikut, kes meid lõpuni toetasid. Peame omad järeldused tegema,” võttis peatreener tänase mängu kokku.

Tänane kolmeste kahur Kevin Sünd ei jäänud samuti rahule. “Saime vajaliku võidu kätte, aga lõpp läks nugade peale ning tegime palju rumalaid vigu,” resümeeris Viimsi/Sportland ääremängija.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kodus AVIS UTILITAS RAPLA vastu 30. oktoobril.