28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

Viimsi/Sportland alistas võõrsil Valmiera Glass/VIA meeskonna 83:71 (0)
27.10.2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga esimeses, Läti pinnal peetud mängus, võttis Viimsi/Sportland Valmiera Glass/VIA üle võidu numbritega 83:71.

Avaveerand võideti nelja punktiga, kuid poolajaks oldi ees juba 45:29. Kolmandal veerandajal suutsid lätlased vahe vähendada korraks seitsme punktini, kuid seejärel nende hoog rauges. Viimasel veerandil ei tekkinud võitjas enam kahtlust ning nii teenis Viimsi/Sportland hooaja kolmanda võidu järjest.

Viimsilaste üleplatsimeheks kerkis Malik Toppin, kelle arvele kanti 26 punkti. Lisaks noppis ta ka 11 lauapalli. Kahekohalise punktiskoori said veel kokku Jorgen Rikberg 16, Devin Harris ja Egert Haller võrdselt 11 punkti. Valmiera Glass/VIA resultatiivseim Tervell Beck skooris 19 punkti.

Mängu parim Malik Toppin ning treener Kristjan Evart olid pärast mängu rahul, et kohustuslik võit saadi kätte. “Mäng oli okei, me pidime selle võitma ja selle üle on mul hea meel. Oleme teinud edusamme, kuid on ka palju parandamisruumi. Loodan ja usun, et meid ootab hea hooaeg ees ning oleme valmis igas mängus pingutama,” ütles Malik. Treener Kristjan Evart lisas omalt poolt juurde: “Hoolimata Valmiera kehvast 0:5 tabeliseisust, ei oodanud me võõrsil siiski lihtsat mängu. Kuid saime hästi minema ja hoidsime eduseisu lõpuni.”

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kodus AVIS UTILITAS RAPLA vastu 30. Oktoobril, Korvpalliklubi Viimsi 20.sünnipäeva raames.