27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Korvpallikooli treenerile Janek Pallasele omistati 18.märtsil, peale teooria- ning praktilisi eksameid korvpallitreener EKR 4 kutsetase. Palju õnne, edu töös ja korvpalli ikka korvi, Janek!
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

Viimsi/Sportland kaotas pingelise mängu Rapla Avis Utilitase meeskonnale 72:77 (0)
31.10.2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga eilses mängus tulid 20. klubi sünnipäeva tähistavale Viimsi/Sportland meeskonnale vastu vastased Raplast, kellel oli tabelis kolme võidu kõrval samuti kaks kaotust. Enne mängu võiski eeldada tulist vastasseisu.

Esimese veerandaja algus kulges mõlemale poolele tõusude-mõõnadega. Viimsi sai siiski end paremini käima ja võitis veerandaja 18:12.

Teisel veerandajal õnnestus külalistel mängu paremini sisse saada ning riietusruumi mindi Rapla ühepunktilises eduseisus 39:38. Kolmas veerandaeg kulges omakorda viimsilaste juhtimisel, kes läksid neljanda veerandaja alguses juba kümne punktiga juhtima. Rapla paar hullu kolmest tõid külalised aga mängu tagasi ning viimased minutid kulgesid punkt-punkti heitluses. Kahjuks pidi sünnipäevalaps Viimsi/Sportland vastu võtma kaotuse 72:77.

Viimsilaste suurim skooritegija Siim-Markus Post tõi klubile 17 punkti, Toppin panustas 15 ja Harris 14 punkti. Viimsi/Sportland lauapallide eest hoolitsesid kõige enam meeskonna kapten Lips ja Toppin.

Rapla suurim skooritegija oli Cheese, kes viskas 21 punkti. 13 punkti said kokku nii Laane, Tomic kui Stephens.

Mängule elas kohapeal kaasa 584 pealtvaatajat!

Devin Lee Harris kiitis esmalt kohaletulnud publikut. “Tänasel sünnipäeval oli meile kaasa elamas lihtsalt suurepärane publik. Kahju, et me võitnud. Mäng oli väga pingeline ning tegime mõned lubamatud meeskondlikud vead. Homme oleme jälle trennis, töötame puuduste kallal, et järgmises mängus vigade parandus teha,” ütles Devin pärast mängu.

Peatreener Valdo Lips kiitis üldist võitlusvaimu. “Meeskonnalt hea võitlus, publik oli jälle täiega kaasas. Kahjuks eksisime mõnedel olulistel visetel ja vabavisetel. Kolmapäeval uus mäng,” võttis peatreener mängu kokku.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kodus Läti klubi BK Ogre vastu 2. novembril.