17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

Viimsi/Sportland võitis kodusaalis tugevat BK Ogre meeskonda (0)
03.11.2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga eilses kodumängus läks Viimsi/Sportland vastu lätlaste BK Ogre’le, kes asus neist tabelis kõvasti eespool ning kelle vastu eelmisel hooajal kaotati kõik mängud.

Esimesel veerandajal asusid viimsilased kiirelt juhtima, kuid külalised Lätist tegid mängus kiired parandused ning võitsid veerandaja 25:16. Teisel veerandajal võttis kodumeeskond end kokku ja riietusruumi mindi külaliste napil eduseisul 45:41. Keskmiselt neljapunktiline vahe püsis pea kolmanda veerandaja lõpuni. Viimsi/Sportland tegi viimase veerandaja alguses 9:0 spurdi ning ei andnud mängu lõpuni edu käest. Lõppskoor 78:70.

Turniiritabelis on Viimsi/Sportland meeskonnal nüüd neli võitu ja kolm kaotust. Eilsetel vastastel on samuti kolm kaotust, aga üks võit enam. Alanud hooajal on viimsilastel kirjas seega kaks võitu vastaste üle, keda neil mullu ei õnnestunud võita. Need meeskonnad on siis Kalev/Cramo ja BK Ogre.

Viimsilaste üleplatsimees oli Malik Toppin 23 punkti ja 12 lauapalliga. Mitte vähemtähtsat rolli ei mänginud Karl Johan Lips ja Devin Lee Harris, kes panustasid samades näitajates vastavalt 16+9 ja 18+8. Kindlasti väärib esiletõstmist ka Siim-Markus Post, kelle arvele jäi 8 resultatiivset söötu ja Kevin Sünd, kes alustas mängu tabava kolmesega ning tabas ka olulise kaugviske seisuks 73:67.

Meeskonna kapten Karl Johan Lips oli pärast mängu silmnähtavalt rõõmus. “Väga oluline võit meile, suutsime hiljutise kaotuse Raplale heastada. Tänud kaaslastele ja kõikidele fännidele,” ütles Karl Johan. Treener Kristjan Evart ohkas samuti kergendunult. “Mäng oli mõlemalt poolt veidi rabe nagu ikka pingelistes ja närvilistes heitlustes. Aga väga hea meel, et võitsime Ogret esimest korda ja parandasime ka tabeliseisu,” olid treeneri esimesed muljed.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland võõrsil Latvijas Universitate vastu 5. novembril.