28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

Viimsi/Sportland võitis kodusaalis BK Liepajat 82:67 (0)
21.11.2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga laupäevases mängus võttis Viimsi/Sportland koduväljakul vastu tugeva BK Liepaja võistkonna, kes sel hooajal alistanud Riia VEFi ja BC Kalev/Cramo ning viinud mängu BC Prometeiga lisaajale.

Viimsilased läksid kiirelt esimest veerandaega 5:0 juhtima, misjärel mäng võrdsustus, kuid tänu spurdile, juhtis Viimsi/Sportland esimese veerandaja lõpuks 24:18. Teine ja kolmas veerandaeg kulgesid võrdselt ning viimasel veerandajal, tegi Viimsi/Sportland veel ühe spurdi, mille vastu külalistel ei olnud enam lisakäiku panna. Lõppskoor 82:67.

Viimsi korvpallurid kirjutasid tabelisse kuuenda võidu kolme kaotuse kõrvale, kuid ükski Läti klubi pole sellel hooajal Viimsi/Sportlandi võitnud- neljast neli!

Kahekohalise arvu punkte said viimsilastest kirja neli meest. Suurim skooritegija Malik Toppin viskas 20 punkti ja noppis 8 lauapalli. Meeskonna kapten Karl Johan Lips lisas 18 punkti ja 9 lauapalli. Siim-Markus Post viskas 16 punkti ja andis 6 resultatiivset söötu ning Devin Harris skooris 15 punkti.

Treener Kristjan Evarti sõnul olid mehed pärast kahenädalast mängupausi tahtmist täis. “Võibolla tahtsime alguses liiga palju ja oli natuke rabistamist. Kuid Liepajat võita on hea tunne. Nende mäng on sellel hooajal olnud kõikuv, kunagi ei tea, mida neilt oodata. Meie saime täna nendega hakkama ja üks võit jälle tabelis juures,” võttis treener kokku.

Tagamängija Ron Laanemaa nõustus treeneri öelduga. “Algul ei saanud vedama ja pärast pidama. Üldpilt oli hea, eesmärk sai täidetud, võit koju toodud. Vahepeal tõesti pall ei liikunud, aga kui mängu käima saime, siis surusime jälle ennast peale ja nii see vahe kasvas,” võttis Ron mängu kokku.

Järgmise mängu peab Viimsi/Sportland kolmapäeval, 23. novembril Kaamos Karikavõistluste raames Tallinna Kalev/Audentes vastu ning Paf Eesti-Läti korvpalliliigas minnakse laupäeval, 26. novembril külla Rakverre, BC Tarvas meeskonnale.