28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

Viimsi/Sportland võitis kodusaalis BC Tarvase 94:72 (0)
12.01.2023

Viimsi/Sportland vajas pärast kahte järjestikust kaotust hädasti võitu nii tabeliseisu kui meeleolu parandamiseks. Enne eilset mängu oldi 9 võidu ja 7 kaotusega Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas kuuendal kohal. Nende vastane BC Tarvas aga viimasel kohal. Oodata võis siiski tulist lahingut, sest Rakverest pärit võistkonnal pole enam midagi kaotada.

Külalised saidki mängu paremini sisse ning võitsid avaveerandi 27:22. Teisest veerandajast alates kulges mäng juba Viimsi/Sportland juhtimisel, kes võitis poolaja 47:36. Kolmandal perioodil suurenes vahe veelgi ning viimsilased juhtisid mängu 74:57. Mängu lõppskooriks kujunes 94:72.

Viimsi/Sportland suurim punktitooja oli jällegi Malik Toppin, kes viskas 19 punkti. Kapten Karl Johan Lips tabas 16 punkti, võttis 10 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Devin Harris lisas 15 punkti ja 8 resultatiivset söötu ning sama arvu sööte jagas ka mängujuht Siim-Markus Post.

Vastastel tabas kõige paremini Erik Kaasik, 19 punkti.

Mängule elas kohapeal kaasa 219 inimest!

Nii Kaur Erik Suurorg kui treener Kristjan Evart tõid välja puudujäägid kaitsetöös, mis tingis ka avaveerandaja kaotuse. “Esimesel veerandajal lasime endale lubamatult palju korve visata. Teisest perioodist alates saime kaitse pidama ja rünnakul näitasime ka päris head minekut. Võit on võit, vajasime seda väga ning täname saali kaasa elama tulnud publikut,” ütlesid mõlemad pärast mängu.

Viimsi/Sportland hoiab hetkel tabelis 10 võidu ja 7 kaotusega kuuendat kohta. Järgmise mängu peavad viimsilased 16. jaanuaril võõrsil BC Kalev/Cramo vastu.