Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Eesti-Läti korvpalliliigas võitis Viimsi/Sportland koduväljakul Valmiera GLASS VIA 87:59 (0)
23.01.2023

Viimsi/Sportland oli enne eilset mängu kümne võidu ja kaheksa kaotusega seitsmendal kohal. Valmiera asus kolme võidu ja 15 kaotusega 14. kohal.

Esimest veerandaega alustas paremini Viimsi/Sportland ning võitis tänu kahe- ja kolmepunktivisetele 24:19. Teise veerandaja võitis punktiga samuti Viimsi, kelle ridades paistis tabavate kaugvisetega silma Egert Haller ning läks riietusruumi 43:37 eduseisul. Kolmandal veerandajal läks kodumeeskond juba oma teed ning enne viimast kümmet minutit juhiti 64:48. Viimasel veerandajal suurenes vahe veelgi ning Viimsi sai tabelisse 11. võidu numbritega 87:59.

Viimsilaste resultatiivseim Egert Haller, viskas 17 punkti ning võttis 5 lauapalli. Devin Harris lisas 16 punkti ja andis 11 resultatiivset söötu. Kapten Karl Johan Lipsu saagiks jäi 14 punkti ning 9 lauapalli. Mängujuht Siim-Markus Post andis 11 resultatiivset söötu. Vastaste parim Tervell Beck viskas 21 punkti.

Mängule elas kohapeal akasa 241 pealtvaatajat.

Mängujuht Siim-Markus Post ning treener Kristjan Evart kommenteerisid mõlemad, et esimesel poolajal lasti endale ikka natuke liiga palju visata. “Numbriliselt oli kindel võit ning domineerisime kogu mängu, aga alguses ei saanud kohe minema. Igal juhul hea võit tabelis kirjas. Nüüd ootab meid ees üks liiga liidreid, Riia VEF,” ütles Kristjan Evart pärast mängu.

Viimsi/Sportland tõusis nüüd 11 võiduga kuuendale kohale. Järgmise mängu peavad viimsilased 25. jaanuaril Riias, kohaliku VEF-i vastu, kes asub tabelis teisel kohal.