Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland kaotas kodus valitsevale meistrile,VEF Rigale 78:102 (0)
16.03.2023

Viimsi/Sportland oli enne eilset mängu kaheksandal, nende vastane VEF Riga kolmandal kohal. Meeskonda oli tulnud toetama pea täissaal. Viimsi/Sportland ridades tegi oma tagasituleku mängu lätlane Ronalds Zakis.

Mängu esimestel minutitel hoidsid viimsilased hammastega lätlastest kinni, kuid veerandaja keskel läksid lätlased oma teed ja võitsid 28:17. Teisel veerandajal suutis Viimsi/Sportland 5 punkti rohkem visata, minimatši seis jäi 28:22 ning garderoobi mindi lätlaste eduseisul 56:39.

Kolmandal ja neljandal veerandajal oli VEF Riga pisut parem ning võitis vastavalt 24:22 ja 22:17 ja seega kogu mängu 78:102.

Viimsi/Sportland poolelt viskasid nii Devin Harris kui Malik Toppin 14 punkti. Karl Johan Lips ning Ronalds Zakis lisasid kumbki 12 punkti. Comebacki teinud lätlane andis ka 7 resultatiivset söötu. Vastaste resultatiivseim Elijah Clarance tabas 20 punkti.

Peatreener Valdo Lips ja Devin Harris tunnistasid, et vastane oli neist selgelt parem, kuid üht-teist positiivset jäi ka viimsilastel näppude vahele. “Rünnakul saime häid viskekohti, aga meie tabavus jättis soovida. Hätta jäime kaitses ning selle kallal tuleb edasi töötada. Põhiturniiril on vaid üks mäng jäänud, mis annab võimaluse enne otsustavaid mänge ennast parandada,” kommenteerisid nad.

Viimsi/Sportland on 15 võidu ja 14 kaotusega jätkuvalt kaheksandal kohal. Viimane mäng enne play-off’e peetakse võõrsil, kui 19. märtsil minnakse vastamisi Tartu Ülikool Maks & Moorits meeskonnaga, kes hoiab tabelis viiendat kohta.