17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

EYBL U15 I-divisjon. Tallinnas. TULEMUSED (0)
02.03.2011
4. kuni 6.märts toimubTallinnas, Tiit Soku Korvpallikoolis Euroopa Noorte Korvpalli Liiga U15 vanusegrupi kõrgema divisoni kolmas, ehk hooaja viimane turniir.
Eelnevalt on sel aastal mängitud juba kahel etapil Moskvas ning Kaunases.

Turniiril osaleb ka KK Viimsi 96 meeskond, kellel on võimalus võimeid proovida näiteks kauaaegse Euroliiga tipp-meeskonna Moskva CSKA järelkasvuga.
Lisaks mainitutele osalevad turniiril korraldaja Tiit Soku Korvpallikool, Eestist ning meeskonnad Poolast, Leedust ning Venemaalt.

Mängud algavad kõigil kolmel päeval kell 9.00. Päeva viimane mäng algab reedel ja laupäeval kell 19.00 ning pühapäeval kell 13.30.
Tiit Soku Korvpallikool, Tervise 21, Tallinn.

KK Viimsi mängude ajakava:

Reede 4.märts
12.00 vs BS Vilnius Krantecna, LTU 49:69.

Ken 16 punkti, 9 luapalli. Rauno 9 punkti, 8 lauapalli. Alan 8 punkti. Robin 6 punkti.
Mängu otsustas KK Viimsi kehv kolmepunktivisete tabavus 1/13. Kehvast tabavusprotsendist ka allajäämine lauas 29-43.

Kuigi viimasel veerandil õnnestus vahe mängida kolmele puntile, vastasid leedulased kohe omakorda tabavate kaugvisetega.

Lõpuminutid kujunesid tulemuse vormistamiseks.

19.30 vs CSKA Moskva, RUS 31:77

Robin 10 punkti, 3 vaheltlõiget. Egert 7 punkti, 4 lauapalli, 3 res.söötu. Ken ja Rauno 6 punkti ning 6 lauapalli.

Mäng sai selgeks esimese veerandajaga 8:25. Moskvalased mängisid kaks käiku kõrgemal tempol nii kaitses kui rünnakul.

Laupäev 5.märts
10.30 vs MKC Ochota, POL 57:60

Ken 17 punkti. Egert 16 punkti, 8 lauapalli, 3 vaheltlõiget.

Võiduosas sai otsustavaks esimene poolaeg, kui Viimsi poisid vastased üle 10 punkti kaugusele lasi. Domineerides küll mängu lõpus, oli vahe tagasimängimiseks kulunud liiga palju energiat.

16.30 vs Trinta BS, RUS 56:78

Karl ja Robin 12 punkti. Kenn 11 punkti 6 lauapalli. Alan 8 punkti 4 vaheltlõiget.

Võitluslik mäng, kus "rongi" alla ei jäädud, aga füüsiline ülekaal võttis oma.

Pühapäev 6.märts
12.00 vs WKK Wroclav, POL 47:56.

Ken 17 punkti. Karl 11 punkti.

Hoolimata 5 punktiga võidetud poolajast ei õnnestunud kolmas veerand, mis külalised vahe sisse rebisid.

KK Viimsi meeskonnal on võimalus kindlustada koht kõrgemasse divisoni ka järgmiseks hooajaks.

Ootame kõiki häälekalt kaasaelama ja vaatama Euroopa noorte tipp-korvpalli!