17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi poisid saavutasid Harjumaa koolide Meistrivõistlustel 8. ja 9. klassi poistele III koha (0)
27.10.2006
 Kaheksa meeskonna osavõtul toimunud finaalturniir toimus 26.oktoober Kehras.
Päeva esimeses mängus,1/4 finaalis võitsime Kose Gümnassiumi ja tagsime endile koha nelja parema seas. Mäng oli vahelduva eduga, tõusude-mõõnadega siiski meie kontrolli all. Kahjuks sai mängu lõpuminutitel vigastada põhikooseisu mängija Karl Hurt, mis jättis jälje kogu meie järgnevale esitusele.

Poolfinaalis kohtusime hilisema meistri Keila Gümnaasiumiga. Mäng meil kõige paremini ei õnnestunud, poisid võitlesid kui ilu see mäng ei pakkunud ja pidime tunnistama vastase 52:29 paremust. Eks võidulootus kaotatud, hoitsime jõudu ka III koha mänguks, et mitte tühjade kätega koju tulla.

III koha mängus kohtusime Jüri Gümnaasiumiga. Mäng sai lõppkokkuvõttes vägagi närviline. Meie hea algus 10:0 ilmselt juba uinutas poisse ja kõigile oli medal juba mõtetes kaelariputatud.  Lihtsad eksimused ja  ja ühe juhtmängija Mihkel Kokka vigadega väljalangemine juba esimesel poolajal võttis meilt kindluse ja sisendas seda Jüri poistesse.
Poolaeg 19:24 meie kasuks.
Juhtides II poolajal vaid 3 punktida, leidus õnneks mees, kes näitas iseloomu ja võitlejahing- Sander Lind. Visates punkte ja kindlalt palliga toimetades vedas ta meeskonna jällegi kaasa ning lõpuvileks oli tablool 36:46 meie kasuks.

Meeskonda kuulusid: Sander Lind, Karl Hurt, Madis Kokk, Mihkel Kokk, Gert Sarv, Rauno Mäepea, Riivo Kallas, Enary Ventsel, Magnus Lepp.