17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi poisid võitsid Nike Cupi harjumaa turniiri (5)
28.11.2006
Kehra spordihoones sai hoo sisse  Eesti koolispordiliidu (EKSL) korraldatav korvpalli võistlussari Nike Cup, kus osalevad kuni 7. klasside õpilastest koosnevad koolide võistkonnad üle eesti.
Terve päeva kestnud Harjumaa piirkonna turniiril saavutasime Viimsi Kooli esindades esimese koha. Teiseks tuli Saku gümnaasium ja kolmandaks Tabasalu ühisgümnaasiumi teine võistkond.
Nike Cupi eripäraks on reeglid. Mängitakse 2 x 10 minutit ning poolaegade alguses on võistkonnal võimalik korvpallielementidest koosnevatel teatevõistlustel teenitud punktidega skoori parandada. Samuti kehtib reegel, et  kui mängu korvide vahe on suurem kui 30 punkti siis mäng lõpetatakse – „ilmse ülekaaluga võit“.

Päeva esimeses mängus kohtusime Kehra Keskkooli võistkonnaga. Mäng lõppes esimese poolaja keskel tulemusega 39:8. Teises alagrupimängus kohtusime Saku Gümnaasiumiga. Oli teada, et ka Saku võistkonna puhul on tegemist korvpallitrenni poistega ning kerget võitu ei olnud loota. Mängu esimene pool kulges tasavägiselt, teise poolaja alguses tegime tugeva vahespurdi ning võitsime mängu 68:36. Head visketabavust näitas Hans Robert, kelle arvele kogunes selles mängus 25 punkti.

Alagrupi võiduga tagasime endale hea asetuse kohamängudeks. Veerand- ja poolfinaalis olid vastasteks Kose Gümnaasium ja Keila Gümnaasium. Mõlemast mängust võtsime kiired võidud vastavalt 61:21 ja 52:18.

Finaalis tuli vastaseks jällegi Saku, seekord tegime esimesel poolajal kohe vahe sisse ning mäng kulges rahulikult lõpuni 20-25 punktilise vahega, lõppseisuks jäi tabloole 56:29. Turniiri võiduga tagasime endale koha 8 tugevama kooli hulgas, järgmise aasta kevadel toimub juba poolfinaalturniir, kus tuleb võidelda koht mais toimuvale finaalturniirilie.

Mängude vahepeal toimus ka osavaima korvpalluri konkurss, kus parimad selgitati viies harjuruses. Iga harjutuse võitja pääses kevadel Saku Suurhallis toimuvale finaalvõistlusele. Meie poistest esinesid parimalt ning jäid napilt finaali ukse taha Aleks Aasma (suur 8 – II koht), Tanel Pappel (slaalom – II koht), Marten Randma (tuld – II koht) ja Ekke Sakkov (tuld – II koht)

Võistkonda kuulusid: Hans Robert Nimmerfeldt, Aleks Aasma, Kristjan Nõmmik, Marten Randma, Ekke Sakkov, Jaak Ennuste, Tanel Pappel, Georg Oskar Narusk, Sander Villau, Hannes Lember ja Roland Saks. Treener: Teet Tiisvelt