Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Karl Robin Jürjens ja Sevilla mängisid mainekal Euroliiga noorteturniiril (0)
07.01.2013
Karl Robin Jürjens ja tema koduklubi Cajasol Sevilla juuniorite meeskond osalesid mainekal Nike noorteturniiril Ciutat de L'Hospitalet, mis on üheks Nike noorte Euroliiga turniiri eelvooruks. Nike juuniorite turniiri finaal peetakse kevadel Londonis koos meeste Euroliiga finaalturniiriga.
Alagrupimängudes võitis Cajasol Sevilla numbritega 78:70 Ljubljana Union Olimpija meeskonda ja Badalona Joventuti 66:64. Alagrupi viimases mängus jäädi alla 75:77 KK Spliti esindusele. Kokkuvõttes kuulus Sevillale siiski alagrupi esikoht.

Poolfinaalis ja kolmanda koha mängus tuli kahjuks vastu võtta kaotused vastavalt Madridi Reali (66:72) ning FC Barcelona järelkasvutiimidelt (68:91).
Finaalmängus alistas Badalona Juventut numbritega 77:67 Real Madridi ning teenis pääsme Londonis toimuvale finaalturniirile.

Kõikide mängude tulemused ja statistika leiab SIIT.

Karl Robini mänguminutid:  21, 22, 17, 20, 21 ja punktid vastavalt: 2, 1, 4, 2, 3.
Ehk ootasid kõik fännid ja ka Karl Robin ise statistilistelt numbritelt enamat, aga on selge, et üle kahekümne minuti ei teenita mänguaega, kui sa ei tegutse meeskonnale kasulikult. Sama tagasidet vahendas ka Tallinnas BSBC turniiril viibinud Cajasol Sevilla spordidirektor.

Seega loeme turniiri õnnestunuks, sest ka meeskonnana kuulus kaheksa tipp-võistkonna seal Sajasol Sevillale neljas koht. Siit on nii meeskonnana kui ka individuaalses plaanis hea edasi minna.
Soovime Karl Robinile edu ja jõudu ning hoiama pöialt juba uuteks mängudeks!