Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.06.2020
Eriolukorra tõttu enneaegselt lõppenud hooaja jooksul jõudis KK Viimsi/Noto kümmet kodumängu külastada 2296 inimest, ehk keskmiseks publikuarvuks pea 230 inimest mängu kohta. Kui siia lisada live-ülekandeid ja ...
Kommenteeri
01.06.2020
Alates 1.06 toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallipäev Randvere Koolis (0)
24.09.2013
» Frank Elegar ja Rain Veideman jagasid lastele teadmisi. Foto: Riina Vaikmaa
Randvere koolis toimus Eesti Korvpalliliidu, Eesti Koolispordi Liidu ning Korvpalliklubi Viimsi poolt korraldatud korvpallipäev, millega tähistati ühtlasi ka Randvere kooli spordisaali avamist.
Korvpallipäeva raames külastasid lapsi Rain Veideman ja Frank Elegar BC Kalev/Cramost ning naiskorvpallurid Kerdu Arbet-Lenear (Tallinna Ülikool) ja Heila Rosenfeldt (Eclex/1182), kes viisid läbi kaks korvpallitundi. Lastega tehti erinevaid põrgatus- ja viskeharjutusi ning lapsed said esitada korvpalluritele erinevaid küsimusi. Korvpallurid eesotsas Frank Elegariga jäid päevaga rahule: „Mul oli lastega lõbus. Näitasime neile erinevaid harjutusi ja jagasime reedese mängu pileteid. Lisaks näitasin veel paari pealtpanekut ja vastasin laste küsimustele.“

Korvpalli päeva näol oli tegemist Randvere kooli spordisaali ühe avamisüritusega, mille puhul andis Korvpalliklubi Viimsi omaltpoolt koolile üle 24 korvpalli, 2 pallikotti ning eraldusvestid. "Tahtsime lastele kinkida ühe toreda päeva ja koolile uue maja- ning spordisaali valmimise puhul pallimängu varustuse. Arvan, et lapsed veetsid lõbusalt aega ja nii mõnigi laps proovis täna esmakordselt ise põrgatada või korvi tabada ja nägi oma silmaga pealtpanekuid. Kindlasti aitab selline päev tuua lapsi spordi ja korvpalli juurde nii mängija kui fännina ja juba reedel ongi lastel võimalus ise Frangile ja Rainile kaasa elada. Ühtlasi on mul heameel, et saame anda oma väikese panuse uuele majale sisu loomisel, Randvere koolis toimuvate korvpallitreeningute näol," rääkis KK Viimsi tegevjuht Tanel Einaste.

Selliste ürituste toimumise on võtnud oma hingeasjaks Korvpalliliidu president Jüri Ratas: „Proovime anda koolides rohkem valikuvõimalust, millist spordiala valida. Selleks aitame Korvpalliliidus läbi viia erinevaid koolitusi, et viia korvpall kõigile lähemale. Mul on hea meel, et Korvpalliklubi Viimsi ning BC Kalev/Cramo mängijad Frank Elegar ja Rain Veideman ning samuti Naiste meistriliigas mängivad Kerdu Arbet-Lenear ja Heila Rosenfeldt tulid lastele näitama, kuidas asja tehakse.“

Päeva viis läbi Henri Ausmaa Eesti Koolispordi Liidust, keda assisteerisid Korvpalliklubi Viimsi treenerid Märt Rohlin ja Valdo Lips.

Kalev/Cramo mängijad jagasid lastele pileteid Alexela Korvpalli Meistriliiga avamängule, mis toimub reedel 27. septembril algusega kell 19:00 Saku Suurhallis, kus valitsev Eesti meister Kalev/Cramo võõrustab mullust pronksiomanikku Rakvere Tarvast.

www.basket.ee
www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...