Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
05.08.2022
Meil on hea meel tervitada meie tiimiga liitunud Joosep Indermittet!
Kommenteeri
03.08.2022
Pärnu Sadama korvpalliklubiga Eesti meistriks kroonitud ning Eesti-Läti liigas pronksmedali teeninud Post jätkab karjääri Viimsis. 25-aastane mängujuht teenis Eesti-Läti ühisliigas keskmiselt 21,7 ...
Kommenteeri
03.08.2022
Pärnu Sadama korvpalliklubiga Eesti meistriks kroonitud ning Eesti-Läti liigas pronksmedali teeninud Post jätkab karjääri Viimsis. 25-aastane mängujuht teenis Eesti-Läti ühisliigas keskmiselt 21,7 ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

  • Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  • Kristjan Evart

EKR 4
Kontakt:5091247 kristjan@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  • Anton Tõštšuk

EKR 4
Kontakt: 56206246 anton@kkviimsi.ee


 

  • Sven Arop

EKR 5
Kontakt: 56 681 120 sven@kkviimsi.ee


  • Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  • Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  • Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  • Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57872380 martin@kesklinnakk.ee

 


  • Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  • Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee


  • Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee

Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...