Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
13.08.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover vilistlasturniir "Viimsi Basketball Never Stops" toimub P 16.august Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil. Turniirile registreerus 5 meeskonda, sh: 90/91/92/93; 94/95; 96; 97/98; ...
Kommenteeri
12.08.2020
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Korvpall on kõige mitmekülgseim spordiala, hõlmates meeskonnatööd, mõtlemist ja otsuse tegemist, ...
Kommenteeri
11.08.2020
Meil on hea meel teatada uudist, mida kõik Viimsi korvpallisõbrad ootanud on - Kristjan Evart on meiega, kaitsmas Viimsi värve, ka algaval hooajal!
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  1. Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

 


  1. Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  1. Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...