Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.04.2021
Kevadvaheajal, 19.04.2021 kuni 25.04.2021, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel ja vastavalt vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutele ja nõuetele.
Kommenteeri
14.04.2021
Vasta Korvpalliklubi Viimsi/Estover viktoriini päevaküsimustele ja võida klubi sümboolikaga vabaajatooteid!
Kommenteeri
11.04.2021
Täna tähistab 38.sünnipäeva treener Aleks Jorro. Soovime kõik Aleksile õnne ja õnnestumisi ning korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

  • Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  • Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt:5091247 kristjan@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  • Anton Tõštšuk

EKR 3
Kontakt: 56206246 anton@kkviimsi.ee


 

  • Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  • Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  • Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  • Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  • Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57872380 martin@kesklinnakk.ee

 


  • Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  • Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee


  • Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...