Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
07.04.2020
Infokiri nädal 15: KK Viimsi/Noto hooaja kokkuvõte ja mängijate iseloomustused. "Põrgatustreening". Viktoriin vol4
Kommenteeri
07.04.2020
Peatreener Valdo Lipsu, treener Martin Toomase, kapten Kristjan Evarti, mängija Kaarel Traumann ja klubi tegevjuhi  Tanel Einaste tagasivaade äkilise ning erakorralise lõpu saanud kuid seni edukale ja "mõtteliste hõbemedalitega" ...
Kommenteeri
06.04.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover iganädalane viktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida "Viimsi Basketball" ja Estover Piimatööstuse loosiauhindu!
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  1. Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

 


  1. Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  1. Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee

Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...