Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
14.02.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jäi reedel 14.vaabruaril Saku I liiga 16.vooru kohtumises võõral väljakul alla KA Tallinna Kalev/TSKle. Viimsilastele oli see hooaja 4.kaotus, mis ...
Kommenteeri
14.02.2020
Jazz Pesulad eri! Saku I Liiga 17.voorus võtab meie lemmik meeskond KK Viimsi/Noto koduväljakul vastu esiliiga "komeedi" - Aivar Kuusmaa juhendatava Kadrina Karud, kellel käsil 10 mänguline võiduseeria.  
Kommenteeri
13.02.2020
Saku I Liiga jaanuari kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti KK Viimsi/Noto tagamängija Gaspar Bibikov. Bibikov kogus jaanuaris peetud kolmes kohtumises keskmiselt 19,7 punkti, 7,3 resultatiivset söötu, 2,7 lauapalli ja 2 vaheltlõiget, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  1. Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

 


  1. Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  1. Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee

Mängukalender
12.02 EMÜ sph, Tartu
14.02 Lasnamäe SMM, Tallinn
15.02 Nord Cramo Spordihoone
15.02 Karulaugu Spordikeskus
15.02 - 16.02 Lasnamäe Gümnaasium
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...