Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kui reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77, siis täna tuli tunnistada BK Ogre paremust.
Kommenteeri
24.09.2021
Viimsi on kahepäevasel reisil Lätis, kus reedel alistati Valmiera Glass Via numbritega 84:77. Laupäeval minnakse vastamisi BK Ogrega.
Kommenteeri
23.09.2021
Tänasel Paf Eesti – Läti korvpalliliiga avaüritusel tegid klubide esindajad eri rahvusroogi, mis esindasid Eesti koondiste vastaseid rahvusvaheliste tiitlivõistluste valiktsüklis.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

  • Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  • Kristjan Evart

EKR 4
Kontakt:5091247 kristjan@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  • Anton Tõštšuk

EKR 4
Kontakt: 56206246 anton@kkviimsi.ee


 

  • Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  • Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  • Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  • Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  • Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57872380 martin@kesklinnakk.ee

 


  • Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  • Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee


  • Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee

Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...