Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.01.2021
Korvpalliklubi Viimsi/Estover pikendas koostöölepingut osaühinguga Favorte , mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist ka alanud aastal.
Kommenteeri
25.01.2021
Info 2021.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.
Kommenteeri
25.01.2021
Täna tähistab 31.sünnipäeva treener ja KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart! Soovime kõik Kristjanile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

  • Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  • Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt:5091247 kristjan@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  • Anton Tõštšuk

EKR 3
Kontakt: 56206246 anton@kkviimsi.ee


 

  • Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  • Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  • Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  • Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  • Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57872380 martin@kesklinnakk.ee

 


  • Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  • Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  • Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee


  • Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee

Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...