Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
30.10.2026
Täna 30.oktoober tähistab Korvpallikubi Viimsi oma 24. sünnipäeva. Klubi, mis 2021. aastal valiti Harjumaa parimaks spordiklubiks, on tänasel päeval koduklubiks 700-le lapsele-noorele ja täiskasvanule ning ...
Kommenteeri
27.10.2026
Koolivaheajal, 26. oktoober kuni 1. november 2026. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
27.10.2026
On avanenud aken, kus lapsevanem peab tegema kinnituse kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, st määrama klubi, kellele laekub tema lapse treeningute eest kohaliku omavalitsuse poolt eraldatav nö pearaha. Määra ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

Korvpalliklubi Viimsi treenerid

 

Eesnimi Perekonnanimi E-mail Telefon
Ahti Roostalu ahti@kesklinnakk.ee 53404939
Aleksei Ertti aleksei@kesklinnakk.ee 5142400
Anton Tõštšuk anton@kkviimsi.ee 56206246
Arsen Abeljan arsen@kkviimsi.ee 56619878
Asko Meiner asko@kkviimsi.ee +37255595678
Berit Johanna Ülper berit@kesklinnakk.ee 51967987
Dmitri Freiberg dmitri@kesklinnakk.ee 5271439
Dmitro Kolomyichenko dima@kkviimsi.ee +380977030313
Elina Mikita elina@kesklinnakk.ee 37253656444
Janek Pallase janek@kkviimsi.ee 56609876
Jevgeni Gorpinchenko jevgeni@kkviimsi.ee 58090094
Kaarel Traumann kaarel@kkviimsi.ee +37256481223
Ken-Martti Reinart
kenmarttireinart@gmail.com
+37256956166
Maarja Sillamaa maarja@kkviimsi.ee 58163887
Marii Mansberg marii@kkviimsi.ee 53647047
Marko Piho marko@kkviimsi.ee 5215557
Martin Toomas martin@kesklinnakk.ee 37257872380
Märt Rohlin mart@kkviimsi.ee 58066567
Meelis Songe meelis@kesklinnakk.ee 51981641
Sergei Bondarev sergei@kkviimsi.ee 56631396
Steven Kabanen steven@kesklinnakk.ee 53015404
Sven Keert sven@kesklinnakk.ee 5540844
Tanel Einaste tanel@kkviimsi.ee +372 5048422
Tarmo Kapper tarmo@kkviimsi.ee 5025750
Tony Liivak tony@kesklinnakk.ee +37256560507
Valdo Lips valdo@kkviimsi.ee 5121592
Volodymyr Shevchenko vova@kkviimsi.ee +380 95 487 0007
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...